Sıradaki içerik:

Sadakatsiz Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Bitecek?

sv

Sol Yanım Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Star Tv)

Garip olan ise 26 Kasım 2020 (Perşembe) Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Sol Yanım dizisinin ilk bölümünün tekrar yayınlanıp yayınlanmayacağı, hangi günlerde ve ne zaman seyirciyle tekrar buluşacağız. Merak edenler için Star TV yayın akışını izleyerek, Sol Yanım dizisi tekrarının ne zaman yayınlanacağını ve hangi günün tekrar ekrana geleceğini detaylı bir şekilde yazmak isteriz.

Sol Yanım Dizisi Tekrarları Ne Zaman? (Star Tv)

SolYanım dizisinin ilk bölümü 26 Kasım Perşembe günü saat 20.00’de Star TV’de ekrana gelecek ve dizi bittikten hemen sonra 22.30’da ekrana gelecek. Ünlü oyuncular Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Cansel Elçin ve Defne Samyeli’nin de yer aldığı SolYanım dizisinin yeniden yayınlanması hafta içi ve hafta sonları birkaç kez Star TV’de yayınlanacak.

Sol Yanım Dizisinin Tekrar Bölümleri ve Tarihleri

Sol Yanım dizisinin ilk bölümü 26 Kasım Perşembe saat 20.00
Sol Yanım dizisi tekrarı 26 Kasım Perşembe saat 22.30
Sol Yanım 1. Bölüm tekrarı 28 Kasım cumartesi saat 00.30
Sol Yanım bölüm tekrarı 29 Kasım Pazar saat 13.00 da yayınlanacak

Sol Yanım dizisi hafta içi ve hafta sonları Star TV’de yayınlanmaya devam edecek. Özellikle yüksek reytingli veya reytingleri yükseltmek için diziler hafta içi ve hafta sonları gündüz ve gece farklı zamanlarda tekrarlanmalıdır. Sol Yanım dizisi perşembe akşamı izlenebilir mi, izlenebilir mi şimdiden çok merak ediyorum. Sol Yanım dizisini izleyemeyenler, muhtemelen Perşembe akşamı “Bir Zamanlar Zukrova” ve “Mucize Doktor” gibi diziler olduğu için bu bölümleri daha sonra izlemek isteyebilirler.

Sol Yanım Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta?

Sol Yanım dizisi Perşembe akşamı Star TV’de yayınlanacak ve defalarca Star TV’de gösterilecek. Star TV ekranındaki yayın akışını güncelledikten sonra, yeni bölümlerin tekrarlarını detaylı olarak yazmaya devam edeceğiz. Kendinizle ilgili merak ettiğiniz yorum ve görüşlerinizi de yazabilir, SolYanım dizisi tekrarını ve diziyi beğenip beğenmediğinizi bizimle paylaşabilirsiniz. SolYanım dizisi ile ilgili sorularınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli