Sıradaki içerik:

Sadakatsiz Dizisi Melis Sezen Kimdir

sv

Sen Çal Kapımı Sevilen Karekteri Veda Mı Ediyor

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNE KEREM BÜRSİN VEDA MI EDİYOR?

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi her hafta FOX TV’de yayınlanıyor. Fakat Bürsin’in kariyeri ile ilgili aldığı karar ile seyircilerin aklında acaba diziden ayrılıyor mu sorusu oluştu.

Daha önce 4 sezon yayınlanan Aynen Aynen dizisi çekimlere Kerem Bürsin ile devam edeceğini açıkladı. Komedi dalında yayınlanan, kadın-erkek iletişimi ve ilişkisini eğlenceli halde izleyicilere sunan dizide Nilperi Şahinkaya da rol alıyor. Zor bir ilişkiden çıkan Nil ve yeni ev arkadaşı Deniz’in birbirlerine alışma süreci, aşk serüvenini konu alam dizi kendi izleyicisinin de büyük beğenisini topluyor. Aynı zamanda Sen Çal Kapımı dizisi ile yıldızını parlatan Kerem Bürsin, her iki dizide de rolüne devam edecek. Yapılan açıklamada Sen Çal Kapımı dizisinin çekim saatlerinin, Kerem Bürsin ile olacak kısımlar için ona göre ayarlanacağı belirtildi.

Bürsin hem Aynen Aynen dizisinin çekimine hem de Sen Çal Kapımı dizisinin çekimine devam edecek. Sen Çal Kapımı dizisi Serkan karakterinin hayranlarının endişe ve merakla beklediği ayrılma sorusunun yanıtlanmasının ardından hepsi derin bir nefes aldı. Sen Çal Kapımı her Cumartesi akşamı saat 20:00’da FOX TV’de yayınlanıyor. Bugüne kadar dizinin 26 bölümü yayınlanmak ile birlikte son bölümde Eda’nın Serkan’a evlilik teklifi izleyicileri hem şaşırttı hem de beğenisini topladı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli