Sıradaki içerik:

Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor ve Alev Alev’e güçlü bir rakip geldi!

sv

Sen Çal Kapımı Evlilik Sözleşmesini Bile Alt Üst Edecek

“Sen Kapıyı Çaldın” dizisi Cumartesi gecesi yayınlandı ve Fox TV’de yayınlanmaya devam ediyor. Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı dizinin 19 bölümü geride kaldı. Geçen Cumartesi akşamı yayınlanan bu bölümün güzel sonuçları olumlu bir izlenim bıraktı.
Yerini Zümrüdüanka’ya bırakan Sen Kapıyı Oynat dizisinin yeni günü seyirciyi sevindirdi. Dizinin takipçileri artık Cumartesi gecesi Eda ile Serkan arasındaki aşka odaklanacak ve sosyal medyadaki kampanyalarıyla hayranlarını dizinin reytinglerini artırmak için ekrana davet edecek. Sen Oyun Kapısı, Kuzey Yıldızı ve Gönül Dağı dizileriyle yarışıyor ve şimdi ilgi odağı oluyor.
Peki dizinin yeni bölümü 28 Kasım (Cumartesi) yayınlanacak, ne yapmalıyım? Birincisi, evlilik sözleşmesinin bile ötesine geçen bir gelişme var. Edda ile Serkan arasındaki ilişki anlaşması … Edda bundan sonra işleyecek .
Aida’nın unutamayacağı bir diğer şey de aşk acısıdır, ailesini kaybetme kazasını unutamaz. Karavana yansıyan görüntüde Edda, “Kaza beni çok üzdü ama üzüntüye katlanmayı öğrendim. Görünüşe göre her şey yeniden oluyor. Kalbiniz ne kadar kırılırsa kırılsın, hayal kırıklığına uğrasa da aşk Geçmeyecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli