Sıradaki içerik:

Sen Çal Kapımı Sevilen Karekteri Veda Mı Ediyor

sv

Sen Çal Kapımı Dizisi Nerede Çekiliyor

Fox Tv’nin Sevilen Dizisi Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor?

 Başladığı günden beri keyifle seyrettiren Sen Çal Kapımı dizisi çekim yerleri farklılık gösteriyor. Buralar nereler? Dizi konusu ise; başarılı ve büyük idealleri olan Eda (Hande Erçel) üniversite son sınıfta öğrenci iken bursunun Serkan Bolat (Kerem Bürsin) tarafından kesilmesi ile üniversite masraflarını karşılayamaz ve çok sevdiği mesleği İç Mimarlığı yapamaz. Teyzesinin yanında çiçekçilik ile uğraşan Eda’nın yolu, arkadaşlarının mezuniyet töreninde Serkan Bolat ile kesişir. Bursunu keserek eğitiminin yarım kalmasını sağlayan adamdan hesap soran Eda, sonrasında her ne kadar Serkan’ı görmek istemese de, hayat onları yeniden bir araya getirecektir. Uzatmalı sevgilisi tarafından terkedilen Serkan, terkedilmeyi gururuna yediremez ancak bu esnada eski sevgilisi bir başkası ile nişanlanmıştır bile.

Eda’nın da terkedilmesinin ardından bu ikili birbirinizden nefret etmesine rağmen nişanlı rolü oynamaya başlarlar. Zaman içinde birbirilerinin ezberlerini bozan çift her ne kadar engel olmaya çalışsalar da birbirine aşık olur.

Birbirinden güzel mekanlarda çekilen dizide Serkan Bolat’ın evi olarak geçen yer İstabul/Tarabya’da, manzarası ile herkesin dikkatini çeken Eda’nın teyzesi ile yaşadığı ev ise İstanbul/Kireçburnu’nda yer alıyor. Aynı zamanda bu ev geçmiş dönemde sonan eren Leyla ile Mecnun dizisine de ev sahipliği yapmıştır. Bu iki güzel mekanı takiben çekim yeri listesine Rumeli Kavağı, Watergarden AVM ve Rumeli Feneri dahil edilebilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli