Sıradaki içerik:

Huawei Mate 40 Pro Türkiye Fiyatı Açıklandı

sv

Sefirin Kızı’nda Gediz meselesi

Televizyongazetesi.com/Detay – Star TV’de Pazartesi akşamları ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinde izleyenleri ikiye ayıran bir durum, sosyal medyadaki bazı ölçümlemelerde ilginç bir durum ortaya çıkarmakta! Haftalık olarak dizilerin çiftlerine gelen iletiler toplanarak ‘En Popüler Çift’ belirleniyor. Geçtiğimiz hafta yapılan ölçümlemede Sefirin Kızı dizisindeki Gediz ile ilgili durum, bu kategoride ilginç bir durum ortaya çıkardı!

Şöyle ki; dizinin takipçilerinin bildiği gibi Sancar’ın kimi tavırları ve Nare’ye yaşattıkları nedeniyle izleyicinin bir süredir Nare ve Sancar aşkına karşı mesafeli bir duruşu başlamıştı. İzleyenlerin en çok Nare’yi Gediz’e yakıştırmalarının ardından adeta sosyal medya ikiye bölünmüştü.

Bir tarafta Neslihan Atagül’ün oynadığı Nare için en doğru ismin, Engin Günaydın’ın hayat verdiği Sancar olduğu düşüncesi vardı. Diğer tarafta ise Uraz Kaygılaroğlu’nun oynadığı Gediz’in, Nare’yi anlayan, güvenen, her koşulda yanında olan, eğitimli, kültürlü bir adam olması nedeniyle Nare ve Gediz aşkını isteyenler vardı.

Bu durum, sosyal medyada pek çok yorumu ve tartışmayı da beraberinde getirdi ve getirmeye de devam ediyor. Gediz’e olan ilginin artması, Nare ve Sancar aşkının efsanesine gölge düşürmesi ile birlikte karakterin ayarlarında da oynamalar yapılıyor şu sıralar.

İzleyiciyi adeta Gediz’den soğutma politikası uygulanıyor sanki! Ancak yine de pek çok izleyici Gediz’in kötü biri olduğuna inanmıyor ve onun Nare ile aşk yaşamasını istiyor.

Bir başka izleyici grubu ise Sancar’ın artık her şeyi anlayıp düzeldiği, daha düzgün bir adam olduğu ve Nare’yi haketmeye başladığı görüşünde.

İşte bu durumda iki çift ortaya çıkıyor; Nare ve Sancar, Nare ve Gediz… Sosyal medyada dizinin takipçileri o kadar ateşli yorumlar yapıyor ve etkin bir şekilde bastırıyor ki dolayısıyla haftalık ölçümlemede de bu iki çift, ilk iki sıraya yerleşiyor.

Aşağıdaki tabloda da görüleceği üzere Nare ve Sancar aşkı, küçük bir farkla önde. Nare ve Gediz aşkı ise hemen arkasında. İzleyicilerin neredeyse bu konuda ikiye bölündüğü de gelen ileti sayılarından anlaşılmakta!

İşte 11-18 Kasım haftasında En Popüler Dizi Çifti arasında ilk 5’e girenler…

 

Kaynak : Televizyongazetesi.com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli