Sıradaki içerik:

Netflix’in büyük 4Q, video hizmetini 200 milyon abonenin üzerine çıkarıyor

sv

Sefirin Kızına Büyük Transfer

TUBA BÜYÜKÜSTÜN SEFİRİN KIZI’NDA

 Uzun süredir ekranlarda olmayan Tuba Büyüküstün, başrol oyuncusunun yeni ayrıldığı Sefirin Kızı dizisine dahil oldu. Oyuncunun diziye dahil olduğu ise STAR TV’nin Twitter hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu.

Başarılı ve genç oyuncu Neslihan Atagül, yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı uzun zamandır başrolünü oynadığı Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı. Atagül’ün yerine ise bir başka başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün getirildi. Son olarak Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak bulunan Tuba Büyüküstün, yeni dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Oyuncunun diziye dahil olduğu ise STAR TV’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu. Kanalın hesabından yapılan paylaşımda elinde bardak olan Büyüküstün, kar altında kahve keyfi yapıyor. Tuba Büyüküstün ve

Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu olan Engin Akyürek, daha önce de Kara Para Aşk dizisinde başrol oynamışlardı. Son olarak 2014 yılında aynı proje için bir araya gelen ikili, yıllar sonra yeniden aynı kadroda buluştu. Son olarak Neslihan Atagül sosyal medya hesabından “Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar! Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız! En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere” ifadelerini kullanmıştı. Büyüküstün ve Akyürek’in beraber gösterecekleri performans ise merak konusu.

liseli porno izle

softmvh.com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli