Sıradaki içerik:

Sadakatsiz Dizisi Büyük Olay

sv

Sadakatsizde Büyük İtiraf

sadakatsiz

SADAKATSİZ’DE BÜYÜK İTİRAF

Sadakatsiz dizisinin son bölümünde yaşananlar hariç, bir sahne geceye damgayı vurdu. Sadakatsiz’de son bölümde neler yaşandı? Büyük itiraf neydi?

Dizi ekranlara bir hafta ara vermiş, 13 Ocak’ta yeni bölümü ile seyircisinin karşısına çıkmıştı. Son bölümde kıskançlık krizleri boy gösteriyordu. Turgay ve Asya’nın yakınlaşması Volkan’ı derinden sarsıp kıskançlık krizine soktu. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Özge Özder ve Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı dizide son yayınlanan bölümde Asya karakterinin oğlu ve eski eşiyle olan eski günlerini özlemesi ile kafası karıştı. Dizide Asya’nın oğlu Ali karakterinin sürekli sorun yaşamasının nedenini arada kalmışlık olarak değerlendiren Turgay, Asya’ya verdiği tavsiyeler ile kafa karıştırdı. Turgay, Asya’dan Ali ile bir süre eski zamanlarda olduğu gibi ilgilenmelerini istedi. Bununla birlikte Volkan ile Selçuk birbirine girdi, Selçuk ise bu durumu Volkan’ın Asya’ya hala aşık olmasına bağladı.

Asya’ya olan öfkesini Selçuk’tan çıkarmaya çalışan Volkan ise her ne kadar Asya’dan nefret ettiğini söylese de durum aslında tam tersidir. Asya’nın kapısına dayanan Volkan, ağlayarak “Neden bu şehirden ayrılmıyorsun? Beni delirtmek hoşuna mı gidiyor? Sen gidince ben iyi olacağım. Seni görmeyince iyi olacağım. Seni görmeyince ben iyiyim, benim hayatım mükemmel. Git buradan Asya. Yalvarırım git ve bir daha da dönme.” Dedi. Ayrıca son bölümde Bahar, Mert’in bir kez daha ihanet etmesi ile yıkıldı.

Sadakatsiz 14.Bölüm Fragmanı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli