Sıradaki içerik:

İyi Aile Babası Yeni Dizi!

sv

Sadakatsiz Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Kaçıncı Bölümde Final Yapacak Bitecek?

Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan “Sadakatsizlik” dizisinin kaç bölümünün son bölümde biteceği çok merak ediliyor. Aynı gün “Osmanlı Devleti Teşkilatı” dizisi ile doğrudan karşı karşıya gelen “Sadakatsizlik” dizisi ile ilgili merak edilen soruları da reytinglerle cevaplamak, “İhanet” dizisi ve “İhanet” dizisi ile ilgili soruları da zaman zaman cevaplamak istiyoruz. Kaç bölüm sürecek, kaç bölüm bitecek ve sonunda tamamlanacak meraklı sorular.

Sadakatsiz Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Med Yapım imzalı “Sadakatsiz” dizisi Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlandı. Dr.Cansu Dere ve Caner Cindoruk tarafından bu farklı konseptte canlandırılmış olan Foster dizisi, ülkemize uyarlanmıştır. Sadakatsiz dizi. Dizi, aile üyeleri arasında aldatmaya ve aile ve sosyal konulara öncelik verilmesine dayanıyor. Aldatma ve sadakatsizlik gibi etkenler Türk İslam geleneklerine uymasa da “Sadakatsiz” dizileri reytingleri nedeniyle oldukça popüler bir dizi haline geldi. Sadakatsizlik dizisinin kaç bölümü devam edecek?

Sadakatsizlik dizisi ne zaman bitecek?

Dizisinin reyting sonuçlarının oldukça başarılı olduğunu yukarıda duyurmuştuk. Kasım ayı sonunda “Sadakatsizlik” dizisi aldığı reytinglerle Kanal D’yi güldürmeye devam etti. Çarşamba günü yüksek reyting alan Sadakazzi dizisinin ne zaman bitip finallere gireceği konusundaki tahminlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Dizioyuncu.com olarak “Sadakatsizlik” dizisinin Mayıs 2021’e kadar süreceğini belirtelim. Mayıs 2021’e kadar sürecek sadakatsiz dizinin reytinglerine bakarak ikinci sezonun devam edip etmeyeceğini belirleyin.

Sadakatsiz Dizisi İkinci Sezon Devam Edecek mi?

“Sadakatsizlik” dizisinin yüksek reytingleri bu sezonun sonuna kadar devam ederse, yeni sezonda da “Sadakatsizlik” dizisi kesinlikle devam edecek. Medyapım ve Kanal D, sezon sonunda reytinglere bakarak bu sadakatsiz dizinin yeni ikinci sezonda devam edip etmeyeceğini belirleyecek. Ancak dizinin yüksek reytinglere ve dizinin başarısına karşı çıkarsak, sadakatsizlik dizisinin yeni sezonda da devam edeceği söylenebilir. Yani “Hainlik” dizisi 2021-2022 sezonunda Kanal D’de yayınlanmaya devam edecek diyebiliriz.

Sadakatsiz Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek finali ne zaman?

Sezon sonunda sadakatsizlik dizisi 30. bölüme ulaşacak. Ancak yüksek reytingli yabancı dizi “Sadakatsizlik” in ilk sezonda bitmeyeceğine, ancak ikinci sezonda kesinlikle devam edeceğine inanıyoruz. TV şovları genellikle sezon başına 30 bölüm yayınlar. “Sadakatsiz” dizinin ilk sezon bitmeden 30. bölümüne ulaşması ve ikinci sezonun sonunda yaklaşık 60 bölümün yayınlanması bekleniyor. Bu soruyu cevaplamak zor… İlk sezonda yüksek reyting alan “Sadakatsizlik” dizisi ikinci sezonun sonunda çıkacak. Dolayısıyla 2021-2022 sezonu skor sonuçlarına bakılarak daha isabetli kararlar verilebilir.
Kanal D ekranındaki “Sadakatsiz” dizisi oldukça başarılı geçti. Reytinglerin başarısı sosyal medyada defalarca tartışılsa da Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi yetenekli oyuncuların çok beğenildiği söylenebilir. Türkiye’deki İslam cemaatine uygun olmayan ve pek çok sahnesi olan bir konuyu gündeme getirse de “Sadakatsiz” dizisi Kanal D ekranlarında yolculuğuna devam ediyor. Aşağıya yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazabilir ve Infidel dizisi hakkındaki görüşlerinizi diğer eleştirmenlerimizle paylaşabilirsiniz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli