Sıradaki içerik:

Mucize Doktor’da Son Bölüm Heyecanı

sv

Sadakatsiz Dizisi Melis Sezen Kimdir

SADAKATSİZ DİZİSİ MELİS SEZEN KİMDİR?

 Kanal D’nin başarılı yapımlarından olan, büyük bir izleyici kitlesi bulunan Sadakatsiz dizisinin genç yıldızı Melis Sezen, dizideki Derin rölünden sonra izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Yetenekli genç oyuncu ile ilgili merak edilenleri sizler için araştırdık.

Melis Sezen 2 Ocak 1997 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası Arnavut-Makedon göçmeni, annesi ise Selanik-Yunanistan göçmenidir. Lise eğitimini Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamlayan oyuncu, üniversite eğitimini Koç Üniversitesi’nde almıştır. Bir erkek kardeşi olan Sezen’in ailesi ticaret ile uğraşmaktadır. Oyuncu, 12 yaşından beri tiyatro eğitimi almış, bir yıl Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim görmüştür.

 

Genç yıldızın ilk televizyon projesi 2016-2017 yılları arasında rol aldığı “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisidir. Akabinde kariyerine hızla devam eden Melis Sezen, 2017-2018 yıllarında Siyah İnci dizisinde Ebru karakteri olarak rol almış, sonrasında ilk filmi Dünya Hali ile Beyazperdeye giriş yapmıştır. 2019 yılında yayınlanan Leke dizisinde, Yasemin karakteri ile ilk başrol deneyimini yaşamıştır. Sonrasında Sadakatsiz dizisinde Derin karakteri ile bir diğer başrolü almış oldu. Yetenekli oyuncu son olarak rol aldığı Sadakatsiz dizisindeki metres rolünden dolayı izleyicilerin gerek dizide, gerekse gerçek hayatta tepkilerini toplamıştı. Yapılan röportajda karakterin canlandırmasının zor olduğunu, fakat gerçek hayatta da bu gibi durumların var olduğunu ve Derin karakteri gibi aklı ile kalbi arasında kalan birçok kadın bulunduğunu, dolayısıyla rolünden rahatsız olmadığını dile getirdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli