Sıradaki içerik:

Doğu Demirkol Yeni Dizinin Adı Ne

sv

Sadakatsiz Dizisi Büyük Olay

SADAKATSİZ’İN DERYA’SI ÇOK SİNİRLENDİ

 Sosyal medya zorbalıklarına bir yenisi daha eklendi. Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Derya rolünü oynayan Özge Özder 7,5 aylık hamile. Özge Özder’in neden bu kadar sinirlendiğini ise haberimizde açıklayacağız.

Yetenekli oyuncu bir süredir Sinan Güleryüz ile evli ve çift bir kız bebek bekliyor. Özge Özder ise geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden eşi ile bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafa, Özder’in takipçilerinin birinden gelen yorum ile güzel oyuncu çileden çıktı. Üstelik yorumu paylaşan kişinin bir kadın olması yazıklar olsun dedirtecek cinsten. Yorumda yazılan “ O kadar saçma ki! Dizide kıyafetler ile hamileliğini saklayacak, Özge Özder yerine koyacak hiç mi oyuncu kalmadı?” Sözlerinin ardından, Özder sakinliğini bozarak şu cevabı verdi:” Nasıl göründüğüm hep hemcinslerime dert. Erkeklerden negatif yorum gelmez.

Hayatım kadının kadına öfkesi, hıncı, düşmanlığı ile geçti. Çok bilmişlik içeren hemcinslerimi hayatımdan ayıkladım. Ayrıca sizin başka derdiniz mi kalmadı? Şikayetinizi yapım şirketine iletin. İşten çıkayım bu pandemide, siz de rahat edin, göz zevkiniz de. Gerçi kadrolarına aldıkları bir kadını sırf hamile kaldı diye işsiz bırakacak insanlarla çalışmıyorum çok şükür.” Dedi. Daha sonra doğum için sayılı günler kaldığını belirten oyuncu, doğum sonrası için de bir iki gün sete gitmeyip, sonrasında devam edeceğini belirtti. Ayrıca sette herkesin eldiven ve maskeli olduğunu da sözlerine ekledi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli