Sıradaki içerik:

Gönül Dağı Dizisi Zahide Kim? Ecem Özkaya Kimdir?

sv

Sadakatsiz Dizisi Bahar Kim? Kaç Yaşında Nereli Yeliz Kuvancı Kimdir

Yeliz Kuvancı

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz’in, dikkat çeken oyuncu kadrosunda Bahar karakterine hayat veren Yeliz Kuvancı ile ilgili detaylar merak edilenler.. Yeliz Kuvancı kimdir?Kaç yaşında? Nereli? İşte detaylar…

Yeliz Kuvancı, 28 Şubat 1987 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Ankara’lıdır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. 2010 yılında, Öyle Bir Geçer Zaman ki’de canlandırdığı İnci adındaki müzik öğretmeni karakteriyle ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren güzel oyuncu, 2011-2012 sezonunda Seni Bana Yazmışlar adlı komedi dizisinde yer aldı. Başrollerini Cemal Hünal, Ali İl ve Dilşad Çelebi ile paylaşan Kuvancı, dizide Zeynep karakterini canlandırdı.

Sadakatsiz Dizisi Bahar Kim? Kaç Yaşında Nereli Yeliz Kuvancı Kimdir

Ardından Böyle Bitmesin adlı dizide oyunculuk kariyerine devam eden Kuvancı, Kocamın Ailesi dizisinde Güneş ve Hangimiz Sevmedik adlı dizide Itır karakterlerini canlandırdı. Yeliz Kuvancı son olarak TRT’de yayınlanan Tutunamayanlar dizisinde Ayşe karekterine hayat verip, akabinde Sadakatsiz dizisine geçiş yaptı. Güzel oyuncu ileri derecede İngilizce bilmektedir. Şu anki dizisinde ilk zamanlarda ihanetçi arkadaş rolü ile seyircinin tepkisiyle karşı karşıya kalmıştır.

Yeliz Kuvancı Kimdir

Bahar karakteri son bölümlerde düzeltilmiş davranışları ile seyircinin beğenisini toplamakta, hatta eşi Mert’in kendisine ikinci kez ihanet etmesi ile izleyicinin sempatisini kazanmıştır. Güzel ve yetenekli oyuncunun şu ana kadar yer almış olduğu herhangi bir sinema filmi bulunmamaktadır. Kendisi, oynadığı dizi itibariyle son günlerde dizinin sevenleri tarafından internette en çok aranılan isimlerden biri olmuştur.

ankara escort bayan

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli