Sıradaki içerik:

Bakan Koca, aşı uygulamalarıyla ilgili pratik bilgileri paylaştı

sv

Ramo Dizisinde Beklenmedik Ayrılık

RAMO DİZİSİNDE ŞOK AYRILIK

Sevilen dizide son yayınlanan bölümde şok gelişme yaşandı. Ramo dizisinde neler yaşandı? Diziye kim veda etti? Şok vedanın sebebi ne? Tüm merak edilenleri haberimizde öğrenebilirsiniz.

Her Cuma akşamı saat 20:00’da Show TV’de yayınlanan Ramo dizisinde başrolleri Murat Yıldırım, Olgun Şimşek, Esra Bilgiç ve İlker Aksum paylaşıyor. Sevilerek izlenen dizinin son bölümünde ise beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Ramo, Sibel’i öldürmek üzere olan can düşmanı Cihangir’i öldürdü. Seyircilerin beklemediği bu sürpriz ayrılık herkesi şaşırttı. Son bölümde Cihangir, elinde tuttuğu pompalı tüfeği Sibel’e doğrultmuştu. Bunu gören Ramo ise son anda Cihangir’i üç kurşun sıkarak öldürdü. Cihangir karakterini canlandıran usta oyuncu Olgun Şimşek bu nedenle diziye veda etti.

Akabinde Ramo dizisinin sosyal medya hesabından usta oyuncu Olgun Şimşek’e veda mesajı paylaşıldı. Dizinin 28. Bölümünde yaşanılan bu ayrılık, Ramo’daki ikinci ayrılık oldu. Daha önce diziden Yiğit Özşener ayrılmıştı. Son bölümde Ramo Irak’taki görevini bitirip eve döner. Sibel ise Ramo’nun öldüğünü düşünmüştür ve Cihangir’i öldürmeye girmiştir. Bu arada Cihangir Ramo ve Sibel arasındaki ilişkiyi öğrenmiş ve ikisini de öldürme kararı almıştır. Ramo ise Sibel’i kurtarmak için yola çıkmıştır. Sibel ve Cihangir’in yanına son anda yetişen Ramo, sevgilisine doğrultulmuş tüfeği görünce Cihangir’i öldürmekten başka çaresi olmadığını anlar ve düşmanına üç kurşun sıkarak yaşamına son verir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli