Sıradaki içerik:

Menajerimi Ara dizisinde Yeni Karar

sv

Ramo Dizisi 28.Bölüm Özet Fragman

Show TV’nin sevilen dizisi Ramo’nun 28. bölümünün giriş bölümü yayınlandı. Ramo, “Kızın bende!” Cihangir ve Ramo terfi sırasında tehlikede olduklarını ve Cihangir’e karşı kozunu söyledi. Dizide heyecan dorukta olacak. Sibel kaçırılır ve Ramo hiçbir şey yapamaz.

 

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un üstlendiği, Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın yazdığı Ramo’da Murat Yıldırım, “Ramo” karakterine hayat verdi. Esra Bilgiç (Esra Bilgiç), Olgun Şimşek (OlgunŞimşek), İlk Aksum (İlker Aksum), Mehmet Yılmaz Ak (Mehmet Yılmaz Ak) gibi oyuncular var, DevrimÖzkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, efsaneler. Ramo, 15 Ocak Cuma günü saat 20: 00’de Show TV’de yeni bir bölüm yayınlayacak!

 

Ramo’da Neler Oldu, Olacak?
Ramo, Yavuz’u öldürerek Fidan’ın intikamını aldı ama o da bu eylemle idam cezasını imzaladı. Hem Mazhar hem de Cihangir, Ramo’yu bulup öldürmek için harekete geçti. Öte yandan Ramo, hayatını riske atma kararı aldı ve Magyar’ı aradı. Mazhar’ın Ramo’ya geçişi tamamlanmak üzereyken, Ramo’nun şaşırtıcı teklifi dengeyi yeniden değiştirdi. Ramo, Irak’a gideceğini ve uzun soluklu ancak kurtarılmamış profesörler getireceğini söyledi. Ramo, görünüşte imkansız olan bu görevi gerçekleştirmek için Irak’a gitti, ancak sonunda ölümle sonuçlandı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli