Sıradaki içerik:

Ramo Dizisinde Beklenmedik Ayrılık

sv

Nilay Denizin Yeni Dizisi

NİLAY DENİZ KIRMIZI KAMYON’DA

Yayın hayatına Show TV’de başlayacağı söylenen Kırmızı Kamyon dizisinin çekimleri son hız ile devam ediyor. Canlarını tehlikeye atarak kahramanca işlerine devam eden itfaiyecileri anlatacak olan Kırmızı Kamyon dizisinde oldukça iddialı isimler bulunuyor.

Oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Süreyya Kilimci, Aslı Orcan, Deniz Hamzaoğlu, Gürberk Polat, Melisa Akman, Efekan Can, Hasibe Özgür, Uğur Arda Başkan, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Feriha Eyüboğlu, Burak Berkay Akgül ve Ushan Çakır’ın bulunduğu dizinin yeni ismi de belli oldu. Diziye genç ve başarılı oyuncu Nilay Deniz de dahil olacak. Başarılı oyuncu diziye Yonca rolünde dahil olacak ve kilit bir konuma sahip olacak. Dramatik yapısı ve konusu ile dikkat çeken dizinin senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan imzası taşıyor. Yapımcılığını 10.Ev’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya oturuyor.

Nilay Deniz daha önce Ateşböceği, Aşk Yeniden, Çatı Katı Aşk gibi başarılı yapımlarda rol almış, izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Genç yaşına rağmen gösterdiği performans ile herkesi şaşırtan Nilay Deniz’in Kırmızı Kamyon dizisinde rolünü nasıl yansıtacağı ise merak konusu. Kırmızı Kamyon dizisinin hangi gün ve hangi saatte kanalda yayınlanacağına dair henüz herhangi bir bilgi verilmedi ancak dizinin çekimleri bir süredir devam ettiği için yakında seyircinin karşısına çıkarılacağı düşünülüyor. Bununla birlikte, TV’de bu şekilde değişik bir yapımın yer alacak olması ise seyirciyi heyecanlandırmış durumda.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli