Sıradaki içerik:

Mucize Doktor Dizisine Yeni Transfer

sv

Mucize Doktor’da Son Bölüm Heyecanı

Mucize Doktor’da Son Bölüm Heyecanı

 Beğeni ile izlenen Mucize Doktor’da heyecan son bulmuyor. 

Bilindiği üzere son bölümde Berhayat Hastanesi’nin ekonomik olarak geçirdiği zor dönem yoğun olarak ele alınmıştı. Hastanenin geçirdiği zor dönemden dolayı herkes üzerinde psikolojik bir baskı oluşmuştur. Yeni cerrahi şefi olarak seçilen Ferman hoca, hepsini ayrı ayrı yetenekli bulduğu ve sevdiği asistanlarından üçünü hastaneden göndermek ve yalnızca bir tanesi ile yola devam etmek zorunda bırakılmıştır. Asistanları arasında ayrımcılık yapmayan ve hepsini dolayısıyla seven Ferman hoca seçim yapmakta zorlanmaktadır. Fakat kardeşi gibi değer verdiği ve kendisi için özel bir konuma sahip olan Ali Vefa’ya extra tölerans sağlamamaktadır. Başhekim Tanju ise Ferman’ın zaafını ve Ali Vefa’nın başarısını bildiği için Ferman’a baskı uygulayarak, Ali Vefa’ya ilk solo ameliyat görevini verdirtmiştir.

Yeni bölümünde seyircileri neler bekliyor?

Kendisine verilen görev mutluluğu ile gözü hiçbir şeyi görmeyen Ali Vefa, Ezo’nun dengesiz davranışlarına bile aldırmamaktadır. Hastanenin performansına negatif etkisini önlemek amaçlı işten çıkarma durumunu tüm çalışanlardan saklayan yönetim kadrosu, kısa bir süre sonra bu meselenin tüm hastane tarafından duyulmasının önünü alamaz.

Dizinin yeni yayınlanacak 45. bölümünde ise hastanenin ilk yüz nakli operasyonu gerçekleştirilmeye sağlanacak. Mevcutta bulunan ve yaşam ünitesine bağlı olan hastanın yüzünü, uzun yıllardır yüz dokusu kaybolmuş başka bir hastaya nakletmeye çalışacak doktorların önünde bir engel vardır; ilk hastanın annesi! Kızının yüzünün alınmasını ısrarla reddeden anneyi asistanların ikna etmesi gerekecektir.

İyi seyirler..

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli