Sıradaki içerik:

BARAJ DİZİSİ FİNAL Mİ YAPACAK

sv

Mucize Doktor Dizisine Yeni Transfer

MUCİZE DOKTOR DİZİSİNE BÜYÜK TRANSFER

Sevilen dizi Mucize Doktor’a usta transfer yapıldı. Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaptığı Mucize Doktor dizisi FOX TV’de yayınlanıyor. Diziye bir ismin daha transfer edileceği açıklanınca, isim izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

Peki Yeni Oyuncu Kim?

Kadrosunu Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Ezgi Asaroğlu, Murat Aygen, Hayal Köseoğlu, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Korhan Herduran ve Reha Özcan’ın oluşturduğu dizi, yayınlanan her bölümüyle izleyicilerinin beğenisini kazanmayı başardı. Son olarak dizi ekibine katılan kişi, doktor Ali Vefa’nın yeni arkadaşı Ezo’nun annesi rolünde olacak. Dizinin son açıklamasına bu isim usta oyuncu Zerrin Tekindor. Başarılı oyuncunun rolündeki adı ise Vuslat olacak. Vuslat, asil, soğuk ve ciddi bir kadındır. Uzun senelerdir kızını uzaktan kontrol edip, durumunu takip etmektedir. Fakat bu dengeyi değiştirecek bir şey olmuştur;

 

Ezo’nun ( Ezgi Asaroğlu), Ali Vefa ( Taner Ölmez) ile arkadaşlığı. Bu büyük haberi öğrenen Vuslat, acele ile İstanbul’a gelecek, kızının, Ali Vefa’nın ve dolayısıyla tüm herkesin hayatının ortasına oturacaktır. Zor bir karakter olan Vuslat, olaylara büyük bir boyut farkı ekleyerek, diziye yeni bir soluk katacaktır. Bunun yanı sıra yeni gelen ismin Zerrin Tekindor olduğunu öğrenen dizinin hayranları epey mutlu oldu. Bir süredir ekranlarda göremediğimiz Zerrin Tekindor’un bu güçlü yapım ile ekranlara dönmesi, kendi sevenlerine de umut vadediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli