Sıradaki içerik:

Nilay Denizin Yeni Dizisi

sv

Masumiyet Dizisinin Çekimleri Nerede

MASUMİYET DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Çekileceğine dair haber yayıldıktan sonra merakla beklenmeye başlanan Masumiyet dizisinin çekimleri başladı. Masumiyet nasıl bir dizi? Çekimleri nerede yapılıyor? Bütün merak edilenleri sizler için derledik.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır’ın paylaştığı dizinin isminin ilk olarak Yaşı 19 olmasına karar verilmişti. Ancak çekimlerinin başlamasına günler kala dizinin adının Masumiyet olarak değiştirildiği açıklandı. Çekimlerin başladığının duyurusunu ise Gold Film’in patronu olan Faruk Turgut yaptı. Daha önce 1995 senesinde Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar, Bir Kadının Anatomisi adlı filmde başrolleri paylaşmışlardı. Film, Yavuz Özkan imzalıydı. 2004 ile 2006 yılları arasında ise Hülya Avşar ve Deniz Çakır Kadın İsterse adlı dizide başrolleri paylaşmışlardı.

O dönemki dizilerinde iki kadının mücadelesi konu alınmış, dizide karakterler karşı karşıya gelmişti. Yeni dizi Masumiyet’de ise iki isim rolleri gereği annelerin mücadelesi konu alınarak yine karşı karşıya gelecek. Dizinin çekimleri için titiz bir çalışma yürüten dizi ekibi, çekimler için Sakıp Sabancı’ya ait olan kendisinin bizzat yaşadığı, Anadolu Yakası’ndaki evi tadilat ettiriyor. Dizide Hülya Avşar’ın hayat verdiği Hale karakteri bu evde yaşıyor olacak. 10 Nisan 2004’de yaşamını yitiren iş insanı Sakıp Sabancı’nın bu evi uzun süredir kullanılmıyordu. Ev, ilk defa Masumiyet dizisi için tadilat ettirilip kullanılacak. Dizinin ne zaman ekranlarda seyirci karşısına çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli