Sıradaki içerik:

Ramo’nun yeni düşmanı gözüktü! Ramo 27 Kasım Cuma 22. bölümde olay var

sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk reytingde çalım attı ama Sen Çal Kapımı 10 kat farkla şaşkına çevirdi!

Cumartesi akşamları yeni bir tartışma başladı iki dizinin fanları arasında! Kuzey Yıldızı dizisi, Gönül Dağı ile rekabet ediyordu ama şimdi ensesinde Sen Çal Kapımı dizisi gibi romantik komedide yaz başından beri gündemden düşmeyen bir dizi ile rekabete girdi! Çarşamba gününden Cumartesi’ye alınan Sen Çal Kapımı dizisi, reytinglerinde bu haftaki yükselişe rağmen Total’de alt sıralarda. Kuzey Yıldızı İlk Aşk ise birinciliğini kimseye bırakmadı.

Kuzey Yıldızı dizisi, Total’de 1, AB’de 6 ve ABC+1’de 5. sırada. Sen Çal Kapımı dizisi ise ilk Cumartesi yayını ile Total’de 8, AB’de 5 ve ABC+1’de 6. sırada. Fakat bir başka durum var ki herkesi şaşkına çevirecek cinsten!

Sosyal medyada durum çok büyük bir farkla şaşırtıyor! Sen Çal Kapımı dizisinin fanları sosyal medyada çok etkin. Dizilerini de dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi son dönemin popüler iki genç oyuncusunun da peşini bırakmıyorlar!

İki oyuncunun zaten sosyal medyada hayran kitleleri son derece aktif. Özellikle Hande Erçel’in 17 milyonu geçen instagram takipçisi olduğu düşünülürse, sosyal medyadaki gücü de inkar edilemez. Kerem Bürsin ile iyi bir ekran çifti olunca, Sen Çal Kapımı dizisi de reytinglerde birinci olamasa da hem günlük hem de haftalık gelen ileti sayılarıyla yapılan ölçüme göre açık ara birinci sırada!

Kaynak: televizyongazetesi.com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli