Sıradaki içerik:

Ramo’nun hamlesi ne olacak?

sv

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Adını Zirveye Yazdırmaya devam ediyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Total’de 9.23 rating ve yüzde 19.05 izlenme payıyla birinci olurken, ABC1’de yüzde 6.05 rating ve yüzde 12.44 izlenme payı, AB’de yüzde 4.49 rating ve 9.86 izlenme payı elde etti.

 

Dün akşam yayınlanan , Show TV’de bu hafta en yüksek değerlendirmeyi alan “Kuzeyin Yıldızı İlk Aşk” bölümünü içtenlikle izledi. Ilz ve Kuzy’nin düğününün ekrana geldiği bölümde, izleyicinin uzun yıllardır beklediği buluşma nihayet gerçekleşti. Resul Dindar’ın sürprizi düğüne damgasını vurunca Yıldız ve Kuzeyin mutluluğu herkesi güldürdü. Yaşar masaya geldiği anda hep “evet” dedikleri anda insanlar çok endişeliydi ama Yaşar, Yıldız’ı affedip evliliğini onaylayınca herkes derin bir nefes aldı. Sonunda Yıldız ve Kuzey hep “evet” dediler ve 20 + 1 yıllık evlilik aşklarını derinleştirdiler.
KUZEY, KINADAN KAÇTI!

Yıldız ve Kuzey’in kınası eğlenceli bir şekilde başladı ancak eğlence mekanını terk etti ve ilerleyen saatlerde polis kınaya geldi. Kuzey ve Sefer kınadan kurtulmalıdır. İkili, polis tarafından yakalanmamak için kendilerini kamyonun arkasına attılar ve kamyon hareket ettiğinde ne yapacağına şaşırdılar. Cevher, bu kazanın nedenini tüm aileye anlattı. Masumiyetini ispatlayan Cevher, polisin Kuzey ve Sefer’in peşine düşmediğini söyledi. Kuzey ve Sefer bilmeden saklandıkları kamyonun arkasında Ünye’ye giderek Yıldız’ı aradıkları için suçlamadıklarını öğrenip geri döndü.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli