Sıradaki içerik:

Sefirin Kızına Büyük Transfer

sv

Hercai Reytingler Güldürdü Peki Sonuçlar Nedir

REYTİNGLER HERCAİ’Yİ GÜLDÜRDÜ

Pazar akşamları izleyicilerle buluşmakta olan diziler arasında inanılmaz bir rekabet yaşanıyor. Geçen hafta bu yarışa katılan ATV’nin Hercai dizisi çok düşük reytingler almıştı. Ancak bu hafta özellikle totalde iyi yükselen dizi Cuma günlerindeki performansını yakalamaya başladı.

6’ya yaklaşan reytingleri ile totalde günü 5. sırada tamamlayan ATV dizisi, AB grubunda ise düşük kalmaya devam ediyor. ABC1’de de oranlar ortalama seviyede bulunuyor. Ancak totalde dizinin izleyicisini geri kazanması önemli bir kazanım olarak görünüyor. Total grubunun bir başka güçlü dizisi olan Arıza, 6’lı oranlar elde ederek günü 4. sırada tamamladı. AB’de düşük kalan dizi, ABC1’de ise 5’i yakaladı ve 6.sırada bulunuyor.

Fox TV’nin Kefaret dizisi de 9. bölümü ile yayınlandı ve kemik izleyici kitlesi yine diziye büyük ilgi gösterdi. Total ve ABC1’de 5’li oranlarda bulunan dizinin gidişatı şu an gayet iyi. AB’de biraz düşük kalsa da Kefaret, iyi sonuçlarla yoluna devam ediyor. Pandemi dolayısıyla her ne kadar izleyici çoğu zamanını evde geçirse de, bu durum dizi ve sinema sektörüne zarar vermeye devam ediyor. Evde kalan izleyicilerin tamamı TV dizilerine yönelmiyor. Son zamanlarda daha fazla yaygınlaşan dijital içerik platformları, TV kanallarının tahtını sarsacak cinsten tercih haline gelmeye başladı. Bu durum devam ederse TV dizilerine ilginin daha fazla azalması, dijital platformlara yönelişin çoğalması söz konusu.

Hercai 56. Bölüm Fragmanı

lezbiyen porno izle

coreldraw key satın al

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli