Sıradaki içerik:

Gönül Dağı Dizisi Herkesi Ağlattı

sv

Gönül Dağı Gülsim Ali İlhan Kimdir

Gülsim Ali İlhan

GÖNÜL DAĞI GÜLSİM ALİ İLHAN KİMDİR? GÜLSÜM ALİ İLHAN NERELİ BİYOGRAFİ

 TRT1’de yayınlanan ve yeni başlamış olan Gönül Dağı dizisinin güzel oyuncusu Gülsim Ali İlhan hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Gülsim Ali İlhan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Boyu kaç? Kariyerinde hangi noktada? Hepsini haberimizde okuyabilirsiniz.

Gülsim Ali İlhan 1 Ocak 1993 Bulgaristan doğumludur. Burcu ise Oğlaktır. Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini canlandıran güzel oyuncu 1.76 boyunda 54 kilodur. Oyuncu, Bulgaristan’da yaşayan bir Türk ailenin kızıdır. İleride derecede Türkçe bilmesinin yanı sıra İngilizce, Japonca ve Bulgarca bilmektedir. Kendisi Bulgaristan’da düzenlenen Süper Model yarışmasında Ford Modeli seçilmiştir.

Gülsim Ali İlhan

Küçük yaşlarından beri Bulgaristan’da Türk dizilerini izlediğini belirten genç oyuncu, bu şekilde oyuncu olmaya karar verdiğini açıkladı. Bu kararı doğrultusunda 2012 yılında oyunculuğa başlayan İlhan, ilk olarak Son Yaz Balkanlar dizisi ile seyirci karşısına çıktı. Ardından dört bölüm yayınlanan Seddülbahir 32 Saat dizisinde hemşire rolünü oynadı. Akabinde 2016 senesinde Yusuf Çim ile birlikte

Gülsim Ali İlhan Oynadığı Diziler

Hanım Köylü dizisinde İlgün rolünü, Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan, 2019 senesinde Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal rolünü üstlendi. Son olarak ise Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterine hayat veren oyuncu, gösterdiği başarılı performans ile izleyicinin beğenisini ve takdirini topluyor. Oyuncu, ileriki dönemlerde kariyerine devam edeceğini ve bir gün zirveye çıkacağına inandığını belirtti. Ayrıca güzel oyuncu yüzü ve fiziği  ile Jennifer Lawrence’a benzetiliyor.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli