Sıradaki içerik:

Arıza 19. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Arıza 18. bölüm canlı izle! Arıza oyuncuları kimlerdir? Konusu ne?

sv

Gönül Dağı Dizisi Zahide Kim? Ecem Özkaya Kimdir?

Gönül Dağı Zahide

TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Ecem Özkaya kimdir? Nerelidir? Boyu kaç? Kaç kilo? Sizler için derledik.

Gönül Dağı Dizisi Zahide Kim? Ecem Özkaya Kim?

Ecem Özkaya 25 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini ise Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk Bölümünde tamamlamıştır. Sırasıyla 2007 senesinde Kartallar Yüksek Uçar, 2008 senesinde Havalimanı İyi Uçuşlar, 2010 senesinde Cümbür Cemaat Aile, 2011 senesinde İffet dizilerinde ve 2009 senesinde Sizi Seviyorum adlı sinema filminde rol almıştır. Genç oyuncu 2012 senesinde Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Ufuk Özkan ile başrolü paylaşmıştır. Kariyerinde hiç durmadan ilerleyen oyuncu, 2016 senesinde Hayat Şarkısı adlı dizide rol almıştır.

Daha sonraki rolünü 2018 senesinde Can Kırıklıkları adlı dizide Ayşe Karadağ karakteri ile icra etmiştir. En son olarak Gönül Dağı dizisinde rol alan oyuncu halen karaktere hayat vermeye devam etmektedir. Özel hayatında ise oyuncu 24 Ağustos 2010 senesinde Mustafa Üstündağ ile nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinden 2013 yılında Ahmet Kaan adında oğulları oldu.

Ecem Özkaya Kim?

Çift, beklenmedik bir anda ani bir karar ile tek celsede boşandılar ve oğullarının velayeti annesi Ecem Özkaya’ya verildi. Üstündağ ve Özkaya çifti henüz neden boşandıkları hakkında bir açıklama yapmadı. Oyuncu, kariyerinde hiç durmadan yol almak istediğini ve tüm çalışmalarının bu yönde olduğunu belirtti. Genç oyuncunun şu anda yer aldığı başka bir sinema filmi bulunmamakta.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli