Sıradaki içerik:

Çukur Vartolu Geri Dönüyor

sv

Gönül Dağı Dizisi Herkesi Ağlattı

GÖNÜL DAĞI AĞLATTI

TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisi son bölümde milyonlarca seyirciyi ağlattı. Sevilerek izlenen dizide yaşanan gelişmeler hız kesmiyor. Son bölümde neler oldu? Seyirciye duygusal anları hangi karakter yaşattı? Hepsini haberimizde okuyabilirsiniz.

Gönül Dağı’nda herkesi ağlatan sahne, Cemile ve Ramazan çiftine ait. Geçtiğimiz haftalarda ileride asla çocuklarının olamayacağını öğrenen çift duygusal anlar yaşamış ve seyirciye de aynı duygusal anları yaşatmışlardı. Bu gelişmenin ardından seyirciler tarafından yapılan tahminler çiftin ayrılacağı doğrultusundaydı. Fakat dizide yaşanan gelişmeler tüm bu yapılan tahminleri yanlış çıkardı.

Haberi öğrenen çift, ayrılmak yerine birbirine daha çok yaklaştı daha çok bağlandı. Bu sahneleri izleyen seyirciler ise gözyaşlarına hakim olamadı. Cemile son bölümde “İstersen beni bırakabilirsin. Valla gönül koymam gittin diye. Baba olmak senin de hakkın!” Demişti Ramazan’a. Ramazan ise Cemile’nin bu sözleri karşısında çok şaşırmış ve ne diyeceğini bilememişti. Cemile’ye yanıt olarak “ Sen beni bırakır mıydın ya? Ben bu lafı duymamış olayım. Sonuçta ben seninle bir yola çıktım.

Acısıyla tatlısıyla diyerek sana bir söz vermişim. Sen yeter ki iyi ol da beraber atlatırız her şeyi gülüm.” Diyerek seyircinin kalbine taht kurdu. Dizi bu sahneleri ile hem izleyen herkes tarafından takdir topladı hem de mevcut sahnelerde rating oranı yükseldi. Gelecek bölümlerde ikili arasında yaşanacak gelişmeler ise herkes tarafından merak konusu.

Gönül Dağı 13. Bölüm Fragmanı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli