Sıradaki içerik:

Bu Benim Masalım Dizisine Bomba Eleştiriler

sv

Exxen’e Yeni Bir Dizi Daha

Exxen’e Yeni Bir Dizi Daha

 Exxen dijital dizi platformu için çekimlerine hazırlanılan İlginç Bazı Olaylar dizisi hazırlıklarına son hız ile devam ediyor. Dizinin senaryosu ve yönetmenliği de ünlü bir isme ait olacak

İbrahim Büyükak

YENİ DİZİNİN BAŞROLLERİ BELİRLENDİ

Platform için böyle bir dizinin hazırlandığı öğrenildikten sonra dizi ile ilgili bazı bilgiler elde edildi. İddialı dizinin senaristlik ve yönetmenlik görevini, Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı TV programı ile tanınan İbrahim Büyükak üstleniyor. Büyükak bu görevlerinin yanı sıra dizinin başrolünde de yer alacak.

Cemre Ebuzziya

Exxen için hazırlanan dizinin henüz konusu ve kaç sezon olacağı bilinmezken, Büyükak’a başrolde eşlik edecek ismin Cemre Ebuzziya olacağı öğrenildi. Henüz dizinin çekimlerine başlanmadı ve ne zaman başlanacağı ile ilgili de bir karar verilmedi. Çekimlere öğrenildiği üzere İstanbul’da başlanacak ve İstanbul’da devam edilecek. Cemre Ebuzziya 1989 İstanbul doğumludur.

 

Ailesinde bir çok ünlü sanatçı, gazeteci ve iş adamı bulunmaktadır. Yetenekli oyuncu kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisinde Helena karakteri ile başladı. Bugüne kadar Mordkommission İstanbul, Ben Onu Çok Sevdim, Muhteşem Yüzyıl, Kasap Havası, İstanbul Kırmızısı ve Bulantı dizilerinde rol almıştır. Aynı zamanda Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler isimli sinema filminde Songül karakterindeki başarısından dolayı birçok övgü almıştır. Oyuncunun, İlginç Bazı Olaylar dizisinde İbrahim Büyükak’a nasıl bir karakter ve rol ile eşlik edeceği ve dizide başka hangi oyuncuların yer alacağı bilinmemekle birlikte, oldukla iddialı bir proje olduğu düşünülüyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli