Sıradaki içerik:

Masumiyet Dizisinin Çekimleri Nerede

sv

Doğu Demirkol Yeni Dizinin Adı Ne

KOMEDYENDEN YENİ BİR DİZİ

Blu TV ile anlaşma yapan ünlü komedyen Doğu Demirkol’un dizisi geliyor. Yeni dizini adı Ne olacak? Doğu Demirkol kimdir? Dizi nerede çekiliyor? Tüm merak ettiklerinizi haberimizde okuyabilirsiniz.

Esprileri ve şakaları ile insanları güldürmeyi seven Doğu Demirkol bu sefer bir dizi projesi ile sevenlerinin yüzünü güldürdü. Çıkaracağı dizinin adı ise Doğu olacak. Doğu dizisi, yapılan anlaşmaya göre BluTV’de yayınlanacak. Stand up gösterileri ile tanınan Doğu Demirkol, daha önce de Ahlat Ağacı, Ölümlü Dünya ve Bayi Toplantısı adlı filmlerde başrol oynamıştı. Dizi, ailesinin zoru ile üniversitede istemediği bir bölüm okuyan ama üniversitede yedinci yılını da doldurması ile mezun olamayacağını açıkça belli eden ve okuldan atılma tehlikesi ile karşı karşıya kalan Doğu adlı karakteri konu alıyor.

Doğu mezuniyetinin imkansız olduğunun sinyalini açıkça vermesine rağmen tembel ama bir o kadar da zekidir. Oldukça zeki olan bu genç, komedyen olmak için uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Doğu Demirkol, senaryoyu Murat Özsoy ile kaleme alıyor. Kendisi hem başrolde oynayıp hem de yönetmen koltuğunda oturuyor. Trajikomik olaylar serisini içeriğinde barındıran dizinin ilk fragmanı yayınlandı bile. Doğu dizisi, İstanbul’da çekiliyor ancak ne zaman yayınlanacağına dair bir açıklama henüz yapılmadı. Şu ana kadar komedi dizisinde başka hangi isimlerin yer alacağı belirtilmemişken, seyirci tarafından beğenilip beğenilmeyeceği ise merak konusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli