Sıradaki içerik:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 42. Bölüm 2. Fragman

sv

Çukur Dizisi Genel

Yamaç Koçovalı kim olduğunu bir kez daha gösterdi!

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+’da 7.03 izlenme oranı (rating), 14.69 izlenme payı (share), AB’de 5.81 izlenme oranı (rating), 13.21 izlenme payı (share), Total’de 7.46 izlenme oranı (rating), 15.76 izlenme payı (share) elde etti. #AileOlmak etiketi ise Twitter Türkiye’de 6 saat 45 dakika TT listesinde kaldı.

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur‘un dün akşam yayınlanan bölümünde sürpriz bir gelişme yaşandı. Kendini köşeye sıkışmış ve çaresiz hisseden Yamaç’a, Sultan Hanım’ın attığı adım onu yeniden harekete geçirdi. Aldığı güçle yeniden kim olduğunu hisseden Yamaç, finalde bir Koçovalı olduğunu herkese gösterdi.

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Sefa, Çukur tarafından bozguna uğratılınca bunu duyan Namık, Cengiz’den yardım istemeye karar verdi. Cengiz, Yamaç’tan kendisi ve ailesi adına özür dilemesini istedi ancak bu anlarda Yamaç’ın verdiği sert tepki herkesi şoke etti. Sultan Hanım’ın, oğlunu görmeye gelmesi ve ona pilav getirmesi kendini çaresiz hisseden Yamaç’ı adeta yeniden kendine getirdi. Cengiz ve Namık’a özür dilemeyeceğini söyleyen Yamaç rest çekerek kim olduğunu açıkça gösterdi. Heyecan dolu bu final anları ise akıllara “Eski Yamaç Koçovalı geri mi döndü?” sorusunu getirdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli