Sıradaki içerik:

Alev Alev 4.Bölüm Ön İzleme

sv

Çağatay’ın hedefi Selim Koçovalı! Diziden ayrılıyor mu

Pazartesi akşamı Çukur’un etkileyici bölümünde Çağatay, Cumali’ye karşı aldığı büyük kozu Ogeday’ı öldürmek için kullanmasını istedi. Kumari hemen Ogeday’a saldırı düzenledi. Öldürmek istediği hedefi yakalayan tek Çağatay’ın Selim olduğu ortaya çıkar. Bu anlar Selim Koçovalı’nın (Selim Koçovalı) tehlikede olduğunu gösteriyor ve insanlara şu soruları hatırlatıyor: “Kosovalılar Çağatay’ı engelleyebilir mi?”

SOSYAL MEDYA #AİLENİKORU DEDİ!

Çukur, dün gece ABC1 20+ ‘de 6,94, Avrupa’da 13,98, AB’de 5,33, Avrupa’da 11,74 pay ve toplam 7,65 izlenme oranıyla yeni bir dizi yayınladı. Derecelendirme) 16.07 hisse aldı. TT listesinde #ailenikor Twitter Türkiye etiketi 9 saat 15 dakika içerisinde yer aldı. Heyecan verici olan ise Türkiye gündeminin # 8 saat 55 dakika ile işaretlenmiş olması. Yamaç’ın eve döndüğünde yaşadığı duygusal anlar bölüme damgasını vurdu. Yamaç karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli, etkileyici oyunculuk becerileriyle uzun süredir sosyal medyada tartışıyor.

YAMAÇ KOÇOVALI GERİ DÖNDÜ!

Yamaç, Cengiz Erdenet’e büyük katkı sağladıktan sonra kardeşleriyle nefesini tuttu. Cumali ve Selim, Sefa’ya saldırmaya hazırlanırken Yamaç’ın gelişi herkesin Kosova olduğunu bilmesini sağladı. Yamaç’ın oğlu Sefa’yı öldürdüğü söylenen Namık’ı Cengiz Erdenet uzaklaştırdı.

ÇUKUR’UN YENİ BÖLÜMÜNDEN İLK SAHNE YAYINLANDI!

Merakla beklenen Çukur yeni dizisinin ilk sahnesi yayınlandı. Selim’in Akın’a veda ettiği sahnede insanlar onun nerede olduğunu çok merak ediyordu. 4. Sezonunun 13. bölümünün ilk sahnesi;
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli