Sıradaki içerik:

Aynen Aynen Dizisine Sürpriz Konuk

sv

Bu Benim Masalım Dizisine Bomba Eleştiriler

BU BENİM MASALIM DİZİSİNE BOMBA ELEŞTİRİLER

Exxen dijital yayın platformu için hazırlanan dizilerden biri de Bu Benim Masalım. Dizi, 31 Aralık 2020’de Exxen’de gösterime başladı. Başladığı günden bu yana izleyicileri ikiye bölen dizinin başrolünde şarkıcı Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven bulunuyor. Oyuncu kadrosunu ise Asena Keskinci, Zeynep Kankonde, Ayça Tilki ve usta oyuncu Nevra Serezli oluşturuyor.

Lise müzikali formatında hazırlanan dizinin senaryosunu Melek Seven ile Deniz Gürlek yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturuyor. Bu Benim Masalım dizisi, hayallerinin peşinden gidip onları başarmak için uğraşan bir genç kızın yaşamını konu alıyor. Fakat hayatındaki en büyük isteği şarkı söylemek olan bu genç kızın (Aleyna Tilki) yaşamdaki en büyük korkusu da bu konu ile alakalıdır. Sahneye çıkmaktan çok ama çok korkan genç kız, hayalleri için korkusunu aşmaya çalışmaktadır. Genelde lise müzikali ile ilgili film ve dizileri televizyon ve sinemaya Disney hazırlayıp sunuyordu ancak bu yerli yapın ile bazı tabuların yıkımının amaçlandığı öğrenildi.

 

Bununla birlikte, bu yapım Cemal Can Canseven’in ilk oyunculuk deneyimi ve daha öncesinden oyunculuğa yönelik herhangi bir eğitimi bulunmuyor. Diziyi izleyen seyirciler ise genel olarak Aleyna Tilki’nin mimik yapmamasından ve haliyle oyunculuğuna duygu yansıtmamasından şikayetçi. Genç şarkıcı ise bu eleştirilere, “Mimik yapmıyorum, çünkü mimik yapmayı avam bir davranış olarak görüyorum.” diye yanıt verdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli