Sıradaki içerik:

İlk Yerli Bilim Dizisi Akıncı

sv

Aynen Aynen Dizisine Sürpriz Konuk

AYNEN AYNEN DİZİSİNE SÜRPRİZ KONUK KİM?

YouTube video platformunda yayınlanan Aynen Aynen dizisinde son günlerde hareketlilik var. Önceki dönemde Uraz Kaygılaroğlu ile başrolü Nilperi Şahinkaya paylaşıyordu. Daha sonra Uraz Kaygılaroğlu diziden ayrılmış ve Sefirin Kızı dizisine geçmişti. Bu süreç içinde dizi de BluTv ile anlaşma yapmış ve orada yayınlanmaya başlamıştı. Uraz Kaygılaroğlu’ndan boşalan koltuğa Kerem Bürsin yerleşerek, bir diğer başrol oyuncusu olmuştu.

Evlenme amacıyla hareket eden Nil (Nilperi Şahinkaya) ve çapkın-free takılan Deniz’in (Kerem Bürsin) komik maceralarını konu alan diziye yakında bir başka isim konuk olacak. Öğrenilen bilgiye göre bu kişi Gençliğim Eyvah dizisinde rol alan Elif Doğan olacak. 6 Eylül 1994’de İstanbul’da dünyaya gelmiş, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümünde almıştır. İlk olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ekran karşısına çıkan Doğan, daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır. Genç yaşına karşın eğitimi, oyunculuğu ve duruşuyla izleyiciler tarafından beğenilen

Aynen Aynen Dizisine Konuk Oyuncu

 

Elif Doğan’ın Aynen Aynen dizisinde hangi karakter ile rol alacağı henüz açıklanmadı. Normalde sadece iki kişilik olan Aynen Aynen dizisinde Elif Doğan’ın etkisinin nasıl olacağı merak konusu. Oyuncu bugüne kadar Zengin ve Yoksul, Darısı Başımıza, Çukur, Hayat Bazen Tatlıdır ve Aşk Laftan Anlamaz dizilerinde aldığı rollerin hepsinde başarılı olarak izleyiciden tam not almayı başardı. Doğan’ın Aynen Aynen dizisine kaçıncı bölümde konuk olacağı bilinmiyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli