Sıradaki içerik:

Hercai Reytingler Güldürdü Peki Sonuçlar Nedir

sv

Çukurun Sevilen Karakteri Aliçonun Dizisi Aliço Çukurdan Ayrılıyor mu Riza Kocaoğlu Çukurdan Ayriliyor

ÇUKUR’UN SONU, YENİ PROJE BAŞLANGICI

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Çukur dizisinin 112. bölümü de geride kaldı. Artık dizinin finaline daha da yaklaşıldı. 125. bölümde final yapması beklenen diziden ayrılanlar da bu durumda artmaya devam ediyor… Dizinin oyuncuları ise yeni dönem için haliyle kendilerine yeni projeler de bulmaya başladı.

Dizide Aliço karakterine hayat vermekte olan Rıza Kocaoğlu, çok başarılı bir performans sergilediği Çukur’da hayranlarından çok güçlü destek aldı. Ününe ün katan kariyerinde zirve yapan Kocaoğlu ayrıca Hazal Subaşı ile de yakınlaştı ve aralarında büyük bir aşk başladı. Rıza Kocaoğlu’na çok şey katan Çukur dizisinin finali yaklaşırken oyuncunun yakın arkadaşı Sarp Akkaya ile yeni bir dizi işine soyunacağı öğrenildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre Kaybedenler Kulübü’nün spin-off projesi için ikili çalışmalara başladı. Yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in de içinde bulunduğu ekip dizinin ismi belirlendi. “6.45 Yayınevi’nde Standart Bir Gün” olarak belirlenen dizinin çekimlerinin de Şubat ayı içinde başlaması bekleniyor. Same Film isimli şirket tarafından dizinin hazırlıklarına çoktan başlandı. Proje, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu ve 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan Exxen dijital içerik platformunda yayınlanacak ve Kaan Çaydamlı da senaryodan sorumlu olacak. Dizinin ilgi ile izleneceği şimdiden konuşulur durumda. Yeni çekilecek dizinin çekimlerine ne zaman başlanacağı ve gösterime ne zaman gireceği ise henüz bilinmiyor.

konulu porno izle

windows server 2012 satın al

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli