Sıradaki içerik:

Aras Bulut İynemli

sv

Ali Rıza, Şehmuz’la karşı karşıya!

Arıza, dün akşam yayınlanan 11. bölümüyle ABC1 20+’da 6.27 izlenme oranı (rating), 12.74 izlenme payı (share), AB’de 4.68 izlenme oranı (rating), 10.54 izlenme payı (share), Total’de 6.77 izlenme oranı (rating), 14.68 izlenme payı (share) elde etti. Heyecan dolu bölümün başlamasıyla #Vazgeçemem etiketi 1 saat 40 dakika Türkiye gündeminde yer aldı

Show TV’de ekrana gelen, 03 Medya imzalı Arıza’nın dün akşam yayınlanan bölümünde heyecan dolu anlar izleyicileri ekran başına kilitledi. Ali Rıza için düzenlenen büyük gecenin çok konuşulduğu bölümde Burak’ın ve yeni ortağının planları finalde yeraltı dünyasında hızla yükselen Ali Rıza’yı bir anda hiç beklemediği bir karşılaşmanın içine sürükledi.

Pazar akşamlarına damga vuran Arıza’nın dün akşam ekrana gelen bölümünde Ali Rıza, Fuat Ersoylu’nun düzenlediği büyük gece ile resmen yeraltına dünyasına girdi. Konsorsiyumda hızla yükselen Ali Rıza’nın, büyük hedefi yolunda her şey planladığı gibi ilerlerken final sahnesindeki şoke edici gelişme bundan sonra yaşanacaklar konusunda büyük merak uyandırdı. Konsorsiyum ortaklarından Şehmuz’un malları, Burak’ın yeni ortağı Numan tarafından çalınınca Ali Rıza harekete geçti. Malları bulup ele geçirince de daha fazla insanın zehirlenmesini önlemek için hepsini yakmaya karar verdi ancak tam bu anlarda Şehmuz’un gelmesi tansiyonu yükseltti. Malları ateşe vererek Şehmuz’la karşı kaşıya gelen Ali Rıza’nın bu hamlesi nelere sebep olacak?

SOSYAL MEDYA #VAZGEÇEMEM DEDİ!

Arıza, dün akşam yayınlanan 11. bölümüyle ABC1 20+’da 6.27 izlenme oranı (rating), 12.74 izlenme payı (share), AB’de 4.68 izlenme oranı (rating), 10.54 izlenme payı (share), Total’de 6.77 izlenme oranı (rating), 14.68 izlenme payı (share) elde etti. Heyecan dolu bölümün başlamasıyla #Vazgeçemem etiketi 1 saat 40 dakika Türkiye gündeminde yer aldı.

 

Kaynak: showtv.com.tr

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli