Sıradaki içerik:

Sol Yanım Ali Kimdir? (Oktay Çubuk)

sv

Alev Alev Bülent Kimdir? (Cem Sürgit)

Kısa sürede geniş bir izleyici kitlesinin ilgisini çeken Alev Alev dizisinin oyuncularının merakını uyandırmaya ve Bülent rolünü sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Bu noktada dizide sıkça karşımıza çıkan Bülent karakteri ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacağız. Alev Alev Bülent kimdir? Ve Bülent’in karakteriyle ilgili tüm sorularınız …

Alev Alev Bülent Karakteri

Alev Alev dizisinde Blentent, Şimal’in eşi. İyi bir karakter, dizide kötü, popüler olmayan bir karakter olacaktır. Birkaç gün önce Tomris’e gönderdiği haberler onu çok kızdırdı ve geleceğini duyurdu. Bülent, kocasını mahveden şiddetli ve aşağılayıcı biriydi. Çiçek karısı olarak gösterildi ve oğlu Atlas’ı götürmekle tehdit etti.

Alev Alev Bülent Kimdir?

Cem Sürgit’in ismi oyundaki rolü nedeniyle seyirci tarafından sevilmeyecek ancak performansı onu etkileyecek. Cem Sürgit’in hayatı, yaşı, önceki dizileri ve sosyal medya bilgileri de oldukça ilginç çünkü Brent karakterini izleyiciye kusursuz bir şekilde sunması bekleniyor. CemSürgit ile ilgili tüm detaylı bilgileri sizler için topladık.

Cem Sürgit Kimdir?

Cem Sürgit 11 Ekim 1983’te doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Drama Bölümü’nden mezun oldu ve lisans ve yüksek lisans derecelerini aldı. Havefington Tiyatrosu’nun kurucularından biridir. Pek çok drama çalışmasına katıldı ve oyunculuk yeteneğini mükemmel bir şekilde izleyicilere aktardı. Sezin Ergene ile evlidir.

Cem Sürgit Dizileri

2005 – Kapıları Açmak (Kemal)
2010 – Türkan
2019 – The Gift (İsmail)
2020 – Alev Alev (Bülent)

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli