Sıradaki içerik:

Alev Alev 5.Bölüm Fragmanı

sv

Akrep Yeni Dizi Yakında!

Yeni seri “Akrep” oyuncuları ve temaları! Yepyeni bir dizi geliyor. Akrep dizisi Star TV kanalında yayınlanacak. Akrep’in kahramanı kim olacak? Akrep ve daha fazla bilgi haberimizde. Yepyeni bir dizi geliyor. Akrep dizisi Star TV kanalında yayınlanacak. Akrep’in kahramanı kim olacak? Akrep ve daha fazla bilgi haberimizde. “Red Hall” dizisinde konuk oyuncu olan ve performansından etkilenen Evrim Alasya (Evrim Alasya) ve 2013-2014 sezonunda vizyona giren “Eldak Eilesi” (Fırıldak Ailesi) Diziden sonra başka dizi projelerinde yer almayan Demet Akbağ, aynı dizinin izleyicileri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiği dizide Alaska ve Akbarg başrolde olacak. Akrep isimli dizinin yayınlanacağı kanal ise Star TV olacak. Dizi 2021’de yayınlanacak.

1441 Yapım yapımı ve yönetmenliğini Gökçen Usta’nın üstlendiği “Akrep” dizisi vizyona girmeye hazırlanıyor. Dizinin yazarı Erkan Birgören, başrollerini ise Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve YusufÇim yaptı. Kadrosunun dikkatini çeken dizi, Star TV ekranında izleyici ile buluşacak. Dizinin adı Müge SuŞahin, Taha Baran Özbek ve Esila Umut gibi oyunculardan oluşuyor ve geçtiğimiz haftalarda ismi “Akrep” olarak değiştirildi.

Akrep dizisinin teması henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da, dizinin kahramanının akrep bir şekilde birbirine düşürmeye çalışacak kıskanç karakterleri canlandıracağına inanıyoruz.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli