Survivor 2017 Ünlüler Pınar Saka Kimdir Bilgileri Resimleri

Survivor 2017 Gönüllüler Pınar Saka Kimdir Bilgileri Resimleri

Survivor 2017 ünlüler takımından olan Pınar Saka çok tanındık bir atlet. Milli atlet ülkemizi yurtdışında çok iyi bir şekilde temsil etti.  Amerika Birleşik Devletleri’nde “Haftanın Bayan Atleti” seçilen Pınar Saka, ABD’nin New York kentinde katıldığı yarışta bayanlar 400 metrede Türkiye rekoru kırmayı başardı. Pınar Saka, bu kategoride 53 saniyenin altına inen ilk Türk bayan atlet olma başarısını gösterdi.

Pınar Saka’nın en iyi derecesi 400 m 51.53′ 30 Temmuz 2011, Ankara Türkiye rekoru kırdı. Survivorda da rekor kırmaya gidiyor. Pınar çok iddaalı. Survivor ünlüler takımını zorlar mı dersiniz?

Bu sene ki takım gerçekten çok güçlü. Milli boksör, Milli atlet, Kick bokscu, Dünya Serbest Dalış Rekortmeni oyuncular.. Okadar güçlü insanlar var ki gerçekten hepsinin işi hem zor hem kolay.

Pınar Saka da bu adaylardan birisi. Umarız Survivor da çok başarılı olur. Tüm adaylarımız hep bizi temsil eden insanlar bizim sporcularımız oyuncularımız. Kim kazansa seviniriz. Siz kimi destekliyorsunuz yoruma yazabilirsiniz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın