Kısmetse Olur Tankut ve Tuğçe İlişki Yaşıyor mu Sevgili Oldular Mı?

Kısmetse Olur Tankut ve Tuğçe İlişki Yaşıyor mu Sevgili Oldular Mı?

Kısmetse Olur da Tankut ve Tuğçe arasında neler oluyor? Tankut eve girdiği andan itibaren Tuğçenin ağzı kulaklarına vardı. Sanki evde onu bekliyormuş gibi güldü. Sonrasında erkekler evine gitti ve orada Tankutla görüştü. Tankutla görüşmesinin ardından da bu evden hiç böyle mutlu ayrılmamıştım diyerek mesajını verdi.

Sonrasında Tankut Tuğçe samimi bir kız hoşuma gitti diyerek o da ilgisini belli etti. Yapımda şimdilik Tuğçe ve Tankut ilişkisini destekliyor.  Çünkü onları beraber avm ye gönderiyorlar. Birlikte evden dışarıda zaman geçirsinler yemek yesinler diye galiba.

Ama bu durum onların yakınlaşmasını sağlıyor. Kısmetse Olur da Tuğçe ve Tankut dışardayken eve canlı bağlanıp görüntü veriyorlar. Mutlulukları samimiyetleri gözlerinden okunuyor. Bakalım Tankut ve Tuğçe ilişkisi eve nasıl yansıyacak?

Kısmetse Olur da sizce Tankut ve Tuğçe ilişkisi beğenilir mi izlenir mi reyting yapar mı? Siz beğendiniz mi Tankut ve Tuğçeyi? Yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Tankut ve Tuğçe İlişki Yaşıyor mu Sevgili Oldular Mı? (5 Yorum)

 1. TATU gorunurde o evde olabilecek en ideal cift! Gorguleri ,dunya gorusleri ,kulturleri uyumlu gibi…Ama Tankut’un hayat sartlari degismis mi de bu sezon evlenmeye niyetli gelmis?Tugce hassas cici bir kiz,sonra uzulmesin???

 2. Bana Tankut ve Tuğçe çok yapmacık geldiler olmadı. Zaten Tuğçe’yi hiç gözüm tutmadı çok kurnaz ve altan altan fesatlık yapıp oradaki adayları kışkırtıyor . Kendiside arada sıyrılıyor suçlu o olduğu halde.

 3. Tankut gerçekten evlenmek için geldiyse çok iyi bir çift oldular derim ben sıcak bakıyorum izlemeye doyamadım bugün en azından kalite asalet var görgü var

 4. TUGCE O EVDEKI EN ZARIF VE EN NAIF KIZ, TANKUT DA EN AKLI BASINDAKI ADAM ! DURUSLARI,DUSUNCELERI HERKESTEN FARKLI VE KALITELI. ORDA GORMEYE PEK ALISIK OLMADIGIMIZ GUZELLIKTE BIR ILETISIMLERI OLDUGU ICIN SANKI BASKA BIR DUNYADAN ISINLANMISLAR GIBI HISSEDIYORUZ VE BU KLAS IKILIYI IZLEMEYE,DINLEMEYE DOYAMIYORUZ.HER BAGLAMDA COK DA YAKISIYORLAR!TEK KORKUM TANKUT’UN COCUGU ILERDE SIKINTI YARATIR MI?
  DILERIM COK MUTLU OLURLAR VE EVLENIRLER!

 5. tuğçe ve tankut o evdeki en ideal çift
  Bayılıyorum onların ilişkisine
  Erkek bozması Didem bilirkişi gibi Tuğçeye olumsuz yorumlar yapmasın.İstenmeyen gelin seniiiiiiii