Kısmetse Olur Adaylarının İmzaladığı Sözleşmede Ne Yazıyor Bomba İfşa

Kısmetse Olur Adaylarının İmzaladığı Sözleşmede Ne Yazıyor Bomba İfşa

Kısmetse Olur programı Kanald nin evlilik programı. Herkes her hafta kim eleniyor kim geliyor. Aşklar nasıl ilerliyor? Yaşanan aşklar gerçek mi senaryo gereği mi? Bunların hepsi merak ediliyor. Bende bir Kısmetse Olur seyircisiyim senaryo gereği aşklar olduğunu bilsekte oradakilere masum masum inanıyoruz destekliyoruz.

Ancak malesef hepsi herşeyi yalan olan program izliyoruz. İşte o bomba ifşayı sizlerle paylaşıyoruz. Adaylar eve girecekleri dün sözleşme imzalıyorlar. Bu sözleşme de neler yazıyor.. İşte bazı detaylar; 

Yarışmaya girene kadar çok iyi davranıyorlar genç adaylara ardından belli bir maaşa anlaşıyorlar. Bu para 2.000 tl. Sonrasında artacağını söyleyerek tabi. Yasemin var kızların yanında onları yöneten herkesle kavgasını duyduk geçen sezonda bu sezonda. Kızlara küfür edip bağırıp duruyormuş. Onlara kavga edin kırın dökün reyting için herşeyi yapın diyor yani.

Yemek içmek lavabo bile doğru dürüst izin verilmiyor. Üstelik programdan çıkmak istedikleri an 300.000 TL gibi bir para cezası ödemek zorunda kalıyorlar. Kısmetse Olur sözleşmesini okudunuz. Yorum sizin… Aşağıda yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Adaylarının İmzaladığı Sözleşmede Ne Yazıyor Bomba İfşa (3 Yorum)