Kısmetse Olur 9 Ocak Tankut Daniyle Neden Ayrıldı Eve Geri Dönecek Mi?

Kısmetse Olur 9 Ocak Tankut Daniyle Neden Ayrıldı Eve Geri Dönecek Mi?

Kısmetse Olur da 9 ocak günü eve konuk olarak Tankut geliyor. Tankut ve Daniella bu evden sevgili olarak çıkmışlardı. Ve sosyal medya da çok mutlu resimlerini görmüştük. Ancak ayrılmışlar. Yakın zamanda ayrılık olmuş. Tankut eve geliyor ama gözyaşlarını tutamıyor.

Tankut hem bu evdeki geçmişini hatırladığını hem de Dani için ağladığını söylüyor. Kısmetse Olur da 9 ocakta Tankut eve gelince nasıl açıklamalar yaptı? Daniella ile neden ayrıldı? Tüm cevapları sizlerle yayınlayacağız.

Tankut ve Dani 4. olmuştu geçen sezon. 1. Cansel Eser 2. Batuhan Nur 3. Emre ve Hazal (onlarda ayrıldı) 4. Tankut ve Daniella ..  Uzun zaman sevgili kaldılar. Birçok ülke gezdiler birlikte keyfini çıkardılar ancak sonu iyi olmamış. Peki Tankut eve gelse sizce kiminle yakınlaşır kime yakıştırıyorsunuz Tankut’u? Yorum yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 9 Ocak Tankut Daniyle Neden Ayrıldı Eve Geri Dönecek Mi? (2 Yorum)

  1. Bence Tankut gelmesin neye gelsinki anlamadım. Eskilerde hiç biri geri gelmesin. Hele Semih ve Gökhan kesinliklen gelmesin. Sibel neden şu pis Gökhan’ı seçti. Sibel güzel bir bayan ve Gökhan çok kıro erker.

  2. Tankut girince dani de gelmeli onlar tek gerçek çift ve bu sezon sonunda onlar birinci olup evlenmeli