Kısmetse Olur 22 Ocak Pazar Hafta Finali Kim Elendi Kim Geldi?

Kısmetse Olur 22 Ocak Pazar Hafta Finali Kim Elendi Kim Geldi?

Kısmetse Olur da 22 Ocak pazar haftanın finalinde neler oldu? Pazar günü yine olan her şey tartışıldı. Evde kavgalar çıktı. İlişkiler hep sorgulanıyor. Kısmetse Olur da bu pazar olacakları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

22 Ocak Pazar haftanın finalinde Onur ve Aycanın arası çok iyi durumda. Adnan ve Didem de zaten evlilik teklifi de oldu. Artık iş ailelere kaldı. Programa gelip kız isteme olur yüzük takılır artık biz de gerçek bir ilişki izleriz.

KISMETSE OLUR 22 OCAKTA ELENEN ARCA… EVE GELEN DAMAT ADAYI İÇİN TIKLA…

Onay ilişkisi ile ilgili sizlere bir sürpriz haber verelim Onur ve Aycan sevgililik nikahı kıydılar. Yüzük taktılar geçen cumartesi. Bu düzmece bir nikah tabi ki yani gerçek nikahla alakası yok. Geçen sezon Emre ve Hazalda sevgililik nikahı kıymışlardı.

22 Ocak Pazar kısmetse olur hafta finali fragmanını fragman detaylarını bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Takipte kalınız. Kısmetse Olur en yeni bilgileri sitemizde sürekli sizlere anlatıyoruz.

KISMETSE OLUR 22 OCAKTA ELENEN ARCA… EVE GELEN DAMAT ADAYI İÇİN TIKLA…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 22 Ocak Pazar Hafta Finali Kim Elendi Kim Geldi? (6 Yorum)

  1. ya arkadaşlar aycani niye birinci yapiyorlar dedikoducu hic inandirici deyil ya adnan didem ay bir elense yeter bize onlar elenmeden kimse cift olamayacak