Kısmetse Olur 16 Ocak Tankut Eve Girdi Kimin İçin Geldi?

Kısmetse Olur 16 Ocak Tankut Eve Girdi Kimin İçin Geldi?

Kısmetse Olur da 16 Ocakta pazartesi günü eve damat adayı olarak Tankut geliyor. Tankut zaten geçen hafta eve konuk olarak gelmişti. Evde ağlamıştı geçen günlerini Dani’yle geçirdiği günleri hatırlayıp ama sonunda damat adayı olarakta girdi.

Tankut bu eve girecek ama hangi adaya talip olarak gelecek. Erkek adaylardan 8. olarak eve girecek Tankut. Sizce evden kim ile yakışır? Ben Tankut’un bu evden kimseyle aşk yaşayacağını düşünmüyorum tabi Tankuta özel bir de gelin adayı getirebilir yapım.

Yapım reytingler düştüğü için sürekli toplantı yaptığını duymuştuk. Ama reyting kazanmak için Tankutu getirmek doğru karar mı sizce? Tabi ki değil. Emre ve Hazalda ayrıldıklarını da sosyal medyadan duyurmuştu. Sizce Emrenin gelmesi mi daha mantıklıydı yoksa Tankutun gelmesi doğru karar mı?

Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Yapım sizlerin baskısıyla belki de istenilen adayları eve alırlar..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 16 Ocak Tankut Eve Girdi Kimin İçin Geldi? (11 Yorum)

 1. DEMEK Ki YAPIM EKiBi HATALARININ BEDELiNi ODUYOR Ki RATINGLER DUSUYOR!!!
  ADI YARISMA PROGRAMI AMA BAGIRIS CAGIRIS ve DUZEYSiZ KAVGALARLA _HANGi AKLA HiZMETSE _iLGi CEKECEGiNi SANAN, HERSEYiN _ NE GEREKSE _YAPIM TARAFINDAN ONCEDEN ORGANiZE EDiLiP SACMASAPAN KURGULANDIGI ,YAPAY VE iLKEL BiR PEMBE DiZi MUSVETTESiNi KOYDUNUZ ONUMUZE BU YIL!
  GECEN YILKi YORUM VE ELESTiRiLERi BiRAZ DiKKATE ALSAYDINIZ BU HAYAL KIRIKLIGINI BiZE DE YASATMAZDINIZ!AYIP ETTiNiZ

 2. Tarapgoý’sedahanym’neden’aýça’aýkut’içeri’almadyňyz’çiftleri’içeri’alyň’

 3. Sedahanym’neolur’aýçalary’owe’gitiriň’lütfan’ýadadym’ben’size’ýarwarýan

 4. TANKUT NE ALAKA???YASAM SARTLARI NEDENiYLE __HALA AGLAYARAK ANLATTIGI ___ASKINDAN AYRILAN ADAMIN HAYATINDA NE DEGiSTi DE ES ARAYACAKMIS?HiC NORMAL BASVURU YOK MU DA ESKi YARISMACILARI PROGRAMA DAHiL EDiYORSUNUZ?HAYRET BiSEY…

 5. Su Gokhan gelsin diye tutturanlara da inanamiyorum.En kalitesizinden,neresinden tutsan elinde kalan,uc kurus parasiyla adam oldugunu sanan bir zavalliyi daha fazla gormeye tahammulumuz yok!isteyen disarda gorussun,emin olun sizi de geri cevirmez!….

 6. HAZSEM’i BEKLiYORUZ!!!
  ARTIK GELSiNLER,YAPIM EKiBi DE YAPTIKLARI HAKSIZLIGI GEC DE OLSA TELAFi ETMiS OLSUNLAR…