Kısmetse Olur 16- 22 Ocak Hafta Tüyoları Neler Olacak?

Kısmetse Olur 16- 22 Ocak Hafta Tüyoları Neler Olacak?

Kısmetse Olur da yeni hafta da neler olacak? Kısmetse Olur da artık yeni çiftler dahil olsun istiyoruz. Onur ve Aycan ilişkisi artık evlendi çocukları oldu adı Lavin. Bebeklerine Baby Shower bile yaptılar. Adnan Didem erkek bebeklerine diş hediği yaptılar. Artık birbirleriyle evli çocukları olmuş gibi davranıp evcilik oyunu oynuyorlar.

Yeni gelen Gözde bu evde çok ses getirdi. Yapım öyle adaylar bekliyor eve. Gözde eve Berker için girdi. Onunla yakınlaşmaya başladı. Ünalın annesi eve gelince de Gözdeyi tanımasını istedi. Ünal Berkere saygısından tanımam dedi ama bu evin işi belli olmaz. Her an her şey değişebiliyor.

Kısmetse Olur da yen hafta da Tuğçe ve Arca da dah açok birbirini tanımaya çalışıyor. Birbirlerinden hoşlandıklarını söylediler. Bundan sonra neler olacak? Tuğçe Arca arasında ilişki başlar mı?

Gözde Berkerle mi ilişki yaşar yoksa Ünalı tanımaya mı çalışır? Yeni gelen aday Mervede evden kimseye talip gelmediğini açıkladı. Ancak ilerleyen günler de onunda gönlünün ısındığı birini görürüz elbet.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 16- 22 Ocak Hafta Tüyoları Neler Olacak? (8 Yorum)

  1. Lutfan rabisimizde gelsin biz kimi izlemeli programda sahin gamze gokhan rabis semi hazal geri gelsin reytiniklerniz nasil olyo gorjeksiniz bikdik bikdik additle onay sahnelerden

  2. rabişim ve geçen senedem emre gelsin geçen sene favorim nurdu nurcum yuvasını kurdu çok sukur bebişide olcak

  3. Rabiş gelsin çok da güzel bi aşk yaşayıp evlensin s sahte yapmacık Sibel Aycan gibilerden sıkıldık

    • Canım Aycan yapmacık değil dediğin gibi bizde Sibeli yapmacık buluyoruz ama Aycan hakkında yorumların ağır olmasın

  4. Semih’in dediği gibi Sibel in kaşı çizme kirpik takma burun estetik gözler lens neresi doğal ki güzel veya çirkin diyelim

  5. Aycan onur bu evde hem askı hem eglenceyi anlatıyor bize kım istemez hem eglenıp hemde ask yasamayı eger bır nurbatu daha olucaksa bu sadece Onay çifti olur ???