Kısmetse Olur 15 Ocak Pazar Gizem Elendi Yeni Gelen Kim Resimleri

Kısmetse Olur 15 Ocak Pazar Gizem Elendi Yeni Gelen Kim Resimleri

Kısmetse Olur da ifşa sayfaları önceden bu pazar Gizem ve Barışın eleneceğini duyurmuştu. Ancak biz yine en doğru bilgiyi sizlerle paylaşalım. Pazar günü haftanın finalinde elenen isim sadece Gizem oluyor. Barışı elenmiyor. Yapım elemekten vazgeçmiş Barışı.

Demekki Barışın yerine getirecek reyting yapan bir aday getiremediler. Ya da evde reyting yapacağını düşünmüşlerdir muhtemelen. Gizemin yerine gelecek ismi de sizlerle paylaşacağız. Kısmetse Olur da hafta finalinde yine tüm haftanın kritiği yapılıyor. Eve yeni gelen adaylar çok ses getirdi. Gözde Berkerden hoşlanarak gelmiş eve. Berkerde Gözdeden etkilendi. Tüm hafta konuştular görüştüler.

Tuğçe de yeni gelen damat adayı Arcadan hoşlandığını Ünala söylüyor. Ünal da Arcaya söylüyor. Aralarını yapabilecek mi? Gizem de Akından hoşlanmıştı aslında birbirlerine yakınlaşma olmuştu ancak malesef başlamadan bitti.

Kısmetse Olur da Gizem elenince yerine gelen ismi öğrenmek için TIKLA... Kısmetse Olur da 15 Ocak pazar hafta finali fragmanını sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 15 Ocak Pazar Gizem Elendi Yeni Gelen Kim Resimleri (3 Yorum)