Kısmetse Olur 13 Ocak Cuma Fragmanı Video (330. Bölüm)

Kısmetse Olur 13 Ocak Cuma Fragmanı Video (330. Bölüm)

Kısmetse Olur da cuma bölümünde muhteşem bir sahne var. Gökhan evde olmadığı halde konuk gelip Sibele özel masa hazırlatıyor ve beraber yemek yiyorlar. Gökhan eve girmedi henüz ama yakın zamanda girecekdiye duyduk.

Berker ve Gözde de evde romantik yemekte yediler. Yakınlaşma ilerliyor evin ağır abisi olmaya çalışan herkese sert çıkan Berker aşkı yaşar mı dersiniz bu sefer?

Adnan ve Didem arasında da kıyafet kavga çıktı. Didemin mini elbisesini beğenmeyen Adnan değiştirmesini istiyor. Didemde değiştirmeyeceğim dese de sonunda Adnanı dinleyip değiştirip geliyor. Ama aralarında ufak bir kavga küslük yaşanıyor.

Onur ve Aycan sevgililik nikahı kıydılar. Artık ilişkileri resmiyet kazandı. Sevgililik nikahı geçen seneden Emre ve Hazaldan hatırlarsınız. Ama tabi aileler açısından bir anlamı yok. Sadece iki sevgilinin birbirine verdiği sözdür.

Kısmetse Olur 330. bölümde olacakları ve fragmanı sizlerle paylaşıyoruz. Kısmetse Olur da halk oylaması birincileri ve hafta finalinde kimlerin elendiğini öğrenmek için TIKLAYIN….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 13 Ocak Cuma Fragmanı Video (330. Bölüm) (9 Yorum)

  1. Gokhan gelmesin siz nekadar ajamasiz insanlar yalanjini ewe gelmesini isdeyorsiniz rabisimizi yari yolada brakan bahaneler edip gunahina girdi yalan tohmet atdi agladip gozyaslara bogdi parahor erkeksi cirkin sibel yuzunden ikiside insalla mutlu olmasin

  2. Buuu yalanji sibelin geldiginden gozi gokhanda diymek hep erkekleri bosuna dasinda aylamis monjukci