Kısmetse Olur 12 Ocak Perşembe Fragmanı (329. Bölüm)

Kısmetse Olur 12 Ocak Perşembe Fragmanı (329. Bölüm)

Kısmetse Olur da perşembe günü evde evcilik oyunları devam ediyor. Önceki gün Aycan için baby shower yapılmıştı. Doğmamış bebekleri için Onur ve Aycana parti yapıldı yani. Dünde Adnan ve Didem için diş hediği yapıldı. pardon yine doğmamış bebekleri için yapıldı bu diş hediği.

Berker ve Gözde daha da yakınlaşıyorlar. Birbirlerini tanımaya çalışıyorlar. Berker Mehtapla yakınlaşmıştı sadece. Ama duyduğuma göre Berker’i Semih gibi evin krosu yapmaya çalışıyorlarmış. Farkediyorsanız herkese bir ters konuşma tarzı var Berker’in.

Kısmetse Olurda perşembe gününde bu sefer evde neler olacak merak konusu. Artık yapım reyting artsın diye değişik oyunlar yapıyor. Baby shower ve diş hediği de bunlardan biri. Yoksa önceki sezonda böyle oyunlar yoktu. Reyting son haftalarda çok düştü. Bunun sebebi olarakta Hazal ve Semihin gitmesi görülüyor.

Yapım reyting için Aykut ve Ayçanın eve gelmesi de iyi olur deniliyor ancak yapımdan herkes girmesini istediği halde asıl kişi olan Yasemin var bir tane. O istemediği için eve giremiyormuş

Kısmetse Olur da halk oylaması birincileri ve hafta finalinde kimlerin elendiğini öğrenmek için TIKLAYIN….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 12 Ocak Perşembe Fragmanı (329. Bölüm) (1 Yorum)