Kısmetse Olur 12 Ocak Onur ve Aycan Abant Gezisi Video

Kısmetse Olur 12 Ocak Onur ve Aycan Abant Gezisi Video

Kısmetse Olurun şuanki gözde çiftlerden olan Onur ve Aycan aşklarını bir geziyle taçlandırıyorlar. Onur ve Aycan Abant’a geziye gittiler. Orada yaşayacakları tüm romantizmi yaşadılar. Onur ve Aycan faytona bindiler, şömine karşısında oturdular atla gezdiler. Kar da olsa soğukta onlar için bir şey değişmedi onlar hep mutluydu.

Onur ve Aycanın bu romantik anlarını sizlerle paylaşıyoruz. Onur ve Aycan çiftini destekliyorsanız yorum yazarak destek olabilirsiniz. Kanald resmi sayfasından da Onur ve Aycan çiftini birinci yapabilirsiniz.

Kısmetse Olur yapımı aşkları desteklediğini her fırsatta söylüyor. Bu yüzden de çiftleri her hafta geziye gönderiyorlar. Geçen hafta Didem ve Adnanda Kartepe’ye gitmişti. Orda evlilik teklifi yapmıştı Adnan Dideme.

Onur da Aycana Abant’ta yaşadıkları romantik anları hatırlasın diye ona yüzük hediye etti. Yani evlilik teklifi değil bir hediye olarak yüzük aldı. Her fırsatta birbirlerine aşklarını ilan eden çift yakında evlilik teklifi de olur mu? OLursa ilk bu sayfadan sitemizden öğreneceksiniz emin olun.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur 12 Ocak Onur ve Aycan Abant Gezisi Video (1 Yorum)