Kara Sevda Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanalda Devam Edecek mi?

Star tv Kara Sevda Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanalda Devam Edecek mi?

Star tv de ekrana gelen ve çarşamba akşamları yayınlanan Kara Sevda Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanalda Devam Edecek mi? sorusuna cevap vereceğiz.

Sevilen ve 2. sezonu ile devam eden dizimizde işler geçen sezon gibi gitmiyor. Aynı karakterlerin rollerin devam ettiği ve artık sıkıcı hale gelmeye başlayan olayların tekrarlandığı Kara sevda dizisi eskisi gibi izlenmez oldu. Gittikçe reytingleri düşmeye başladı.kara-sevda-baska-kanalda-devam-edecek-mi-transfer-olur-muKara Sevda Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor?: Dizinin kötü gidişinin iki önemli sebebi var. Birincisi Dizi olaylarının tekrarlanması ve akışkanlığın kaybolması. İkincisi ise dizide senaryo sıkıntısı. Sanki senarist yazacak bişey bulamıyor ama diziyi  uzatmak istiyor görünümü var. Bunlardan dolayı izlenme oranları çok düştü. Reytinglerde ilk 5 sıraya bile giremiyor.Ayrıca 26 Ekimde başlayacak olan Diriliş Ertuğrul dizinin reytinglerini iyice düşürecek, ileriki günlerde O Ses Türkiyenin de çarşamba günleri de olacağını düşünürsek KAra Sevda dizisi gerçekten çok zorlanacak.

kara-sevda-dizisi-bitiyor-mu-erken-final-mi-yapacakKara Sevda Başka Kanala Transfer Olur mu Devam Eder mi? Poyraz Karayel ve Aşk laftan Anlamaz gibi dizileri saymıyorum bile. Ama şunu açıkça söylemek gerekir ki Kara Sevda dizisi eski  tadında değil, o yüzden de dizi yapımcısı kanal yönetimi ile özel bir görüşme yaptı. Eğer dizi reytingleri kötü devam ederse Ocak ayında erken final gündeme gelecek. Yada yapımcı başka bir kanal ile görüşüp diziyi (Fox Tv) gibi bir kanala transfer edecekler.

Sizde Kara Sevda dizisi bitmeli mi dizi artık insanları sıktı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu Hakkında Yorum Yazar mısın?

Kara Sevda Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanalda Devam Edecek mi? (317 Yorum)

  1. gercekten bu dizi bitmesinnn ben her hafta heyjana bekliyorumm ltfen final olmasin sezon finali olsun ama son final olmasin sadece kara sevdaya bakiyorum hic bashka bir filme bakmiyorum her hafta onu sabirsizlikla bekliyorumm nelurr bitmesinnnn bitmesinnn

  2. gercekten bu dizi bitmesinnn ben her hafta heyjana bekliyorumm ltfen final olmasin sezon finali olsun ama son final olmasin sadece kara sevdaya bakiyorum hic bashka bir filme bakmiyorum her hafta onu sabirsizlikla bekliyorumm nelurr bitmesinnnn bitmesinnn

1 5 6 7
Etiketler: , , , , Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2016