Kanal D Poyraz Karayel Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? 2. Sezon Tutmadı mı?

Kanal D Poyraz Karayel Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Kanal D’nin iki sezondur ekranlara gelen beğenilerek takip edilen dizisi Poyraz Karayel dizisi bu sezon beklenen ilgiyi görmedi. Dizinin izlenme oranları geçen sezona göre oldukça düştü. Bunun en büyük nedenlerinden biri başrol oyuncularından İlker Kareli’nin dizinin ilk bölümlerinde olmaması olarak görülebilir.

poyraz-karayel-ne-zaman-bitecek-final-yapacakPoyraz Karayel Ne Zaman Bitecek: Dizinin reytinglerinin düşmesinin diğer bir nedeni de yayınlandığı günde birçok iddalı dizinin ekrana geliyor olması.Peki dizi ne zaman bitecek bu sezon sonuna kadar devam edecek mi?Dizinin izlenme oranlarının artması gerekmektedir eğer kısa süre içerisinde izlenme oranları yükselmezse sezonu bitiremeyebilir.poyraz-karayel-neden-bitiyor-final-yapiyorKanal D dizinin bitip bitmemesi yönünde herhangi bir açıklama yapmazken yapım ekibi dizinin çekimlerine devam etmekte.

Sizce Poyraz Karayel dizisi bitsin mi devam etsin mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu Hakkında Yorum Yazar mısın?

Kanal D Poyraz Karayel Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? 2. Sezon Tutmadı mı? (28 Yorum)

  1. Böyle sıradışı bir dizi bitmemeli. Senaryosuyla, oyuncu kapasitesiyle, ince esprileriyle, dokundurmalarıyla farklılığını ortaya koyan bu diziyi herkes anlamayabilir, rating kaybı olabilir ama biz anlayanlar için devam etmeli, mutlaka etmeli. Hele de İLKER KALELİ gibi bir oyuncu az bulunur. Bizi mahrum bırakmazlar yapımcılar umarım.

  2. Nolur bitmesin ya ben böyle güzel dizi görmedim lütfen bitmesin sapık sahneli ve ya konusu saçma olan dizileri izlerken vicdanınız rahat eder mi ? Bitmesin ne olur en sevdiğim dizisin. Çok ama çok seviyorum ve başarılarımızın devamını diliyorum reytingimiz yükselsin. 😞😍😔😔

  3. Böylesine kaliteli mukemmel bi dizi bitmemeli..oyuncular senaryo hersey oyle mukemmelki..cok yazik olur BİTMESİİİİNNNNN

  4. Böyle kaliteli diziler varken saçma sapan diziler reyting de daha üst sıralara yerleşiyor ya ben bizim bu milleti anlayamıyorum.

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2016