En İyi Benim 13-14 Ocak Özgür Hangi Gelin Adayını Seçti? (Ece, Sıdıka, Olena, Büşra)

En İyi Benim 13-14 Ocak Özgür Hangi Gelin Adayını Seçti? (Ece, Sıdıka, Olena, Büşra)

En İyi Benim programı tekrara düşmeye mi başladı? Yoksa aday mı kalmadı denemez zannetmiyorum her yer de bu programa çıkmak isteyen adaylar vardır muhakkak. Ama en çok beğenilen adaylar tekrar geliyor bence. Çünkü Özgür Şengün daha önce katılmıştı. Yakışıklılığı ile de beğeni toplamıştı.

Ancak Özgür tüm hafta boyunca gezdiği gelin adaylarından hiçbirini beğenmemiş gülünü kimseye vermemişti. Bu yüzden olacak ki yapım onu tekrar aldı ve yeni gelin adayları talip olarak geldi. Aslında Özgüre yeni ama yine bizler için eski adaylar çünkü yine diğer adaylar Özgür için kıyasıya yarışacak.

En İyi Benim de eski adaylar var hatta ardarda iki hafta programda olan bir aday bile var. Büşra… Diğer gelin adaylarını da hatırlarsınız resimlerden. Ece, Olena, Sıdıka.. Bakalım Özgür Şengün hangisini beğenecek ve gülü kime verecek? Yoksa yine gülünü vermeden bu programdan ayrılacak mı?

EVEEETT ÖZGÜR FİNAL GÜNÜNDE SIDIKAYI SEÇTİ. SIDIKA DA ONU BEĞENDİĞİNİ AÇIKLADI VE MUTLULUK YOLUNA ÇIKTILAR. UMARIZ MUTLU OLURLAR.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

En İyi Benim 13-14 Ocak Özgür Hangi Gelin Adayını Seçti? (Ece, Sıdıka, Olena, Büşra) (1 Yorum)

  1. Birbirlerine cok kötü niyetli kızlar.sadece büşra biraz olgun.umarım böyle akıllı ve olgun kalir