Beni Affet 2-6 Ocak Pazartesi Yeni Bölüm Özetleri Tüyoları (1088.-1092. Bölüm)

Beni Affet 2-6 Ocak Pazartesi Yeni Bölüm Özetleri Tüyoları (1088.-1092. Bölüm)

Feride, bunun sonucunda da evden atılmıştır. Ona, başına bütün bunları açan Sedat sahip çıkmıştır. Feride gözlerini açtığında Sedat’ın evindedir. Kapıyı Cüneyt öfkeli çalmaktadır.

Feride’yi Sedat’ın evinde gören Cüneyt, deliye döner. Bu zamana kadar olanlarla ilgili kafasında soru işareti vardır ama Sedat’ın yanında, evinde ne işi vardır. Feride’yi ve Sedat’ı köşeye sıkıştıran Cüneyt, Feride’yi sözleriyle paramparça eder. Feride’nin artık ne gidecek bir evi, ne kavuşacak evladı ne de kocası vardır artık. Sokağa atılmış, sefil duruma düşmüştür. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi açılan boşanma davasının haberi Feride’yi perişan etmiştir.

Zifiri karanlığın içine düşmüştü Feride. Osman, Cüneyt kapı önüne koymuş, evsiz barksız kalmıştır kışın ortasında. Annesinin evine sığınan Feride’nin peşindeyse çakal Sedat vardır, her fırsatta “senin iyi niyetini görmüyorlar” diyen Sedat, Feride’yi elde etmek, onu yanına çekmek için her an fırsat kollayacaktır.

Beni Affet 2 ocak pazartesi bölümünden ve 6 ocak cuma bölümüne kadar özetleri tüyolarını sizlerle paylaşıyoruz. Cüneyt ve Feride’nin hayatında yeni yılın ilk dakikaları ile birlikte yeni bir sayfa açılır.

https://www.youtube.com/watch?v=25o1zcu7IpI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 2-6 Ocak Pazartesi Yeni Bölüm Özetleri Tüyoları (1088.-1092. Bölüm) (4 Yorum)