Beni Affet 1088. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 2 Ocak Pazartesi

Beni Affet 1088. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 2 Ocak Pazartesi

Onur’un ailesi, Onur ve Bahar’ın karşısına çıkar. Anne Firdevs, evliliği yeni öğrenmiş gibi davranır. Onur ise Bahar’ı istemediğini belli eden ailesine rest çeker. Tüm bunlar olurken Bahar’ın tepkisinin ne olacağı ise merak konusudur.

Mahir ve Ceylan’ı gözlemlemeye devam eden Kader’in, Ceylan’ın telefonunu dinlemesiyle kafasında büyük bir soru işareti belirir. Beni Affet 1086. Bölüm Özetini ve resimlerini tüyolarını sizlerle paylaşıyoruz… Feride, her ne kadar içi kan ağlasa da sonunda Osman’ın isteğine boyun eğer.

Cüneyt ise yanına Feride’yi de alarak hapishanede ona yardım eden arkadaşını ziyarete gider. Cüneyt, bıçaklandığı gece ile ilgili bazı gelişmeleri öğrenince Feride zor duruma düşer. Sedat ise tüm aileyi şok edecek bir planın hazırlıklarını yapar.

https://www.youtube.com/watch?v=25o1zcu7IpI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1088. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 2 Ocak Pazartesi (1 Yorum)

  1. yeter valla kimselere güven edemez hale geldik,final olmalı artık feride zavallı ölsün daha iyi olur,sırt dayanmaz dayatılır hale gelmiyoruz yanlış hiç gülmedi yüzü ya ne aşk mış ne zenginlikmiş anlmadım böyle hayatlar var normalleşmiş gibi hayatımıza devam ediyorlar..