Beni Affet 1084.- 1085. Bölüm Özeti Fragmanı Video 28-29 Aralık Perşembe

Beni Affet 1084.- 1085. Bölüm Özeti Fragmanı Video 28-29 Aralık Perşembe

Beni Affet 1084. Bölüm ve 1085. Bölüm Özetini sizlerle paylaşıyoruz. Beni Affet dizisi yeni yılın ilk haftasında yayınlanacak mı? Bu konuda kesin bir bilgi yok ancak yayın akışından ve fragmandan gelen bilgilerle konumuzu güncelleyeceğiz.

Osman, Sedat’ın oynadığı kirli oyunu Cüneyt’ten saklar ve Feride’den Cüneyt’ten boşanmasını ister. Feride’nin vereceği yanıt merak konusudur. Aile içerisindeki gerilimi fark eden Cüneyt, Feride’nin karşısına geçer. Herkes Feride’yi suçlarken ona destek olan tek kişi Nazire ise ondan hiç beklenmeyen bir harekette bulunur.

Bahar, sonunda kalbine vurduğu zincirleri kırar ve Onur’a onu sevdiğini söyler. Acaba Onur, Bahar’ın geri dön çağrısına ne cevap verecektir? Onur’un eski sevgilisi Harika’nın ise Onur’un peşini bırakmaya niyeti yoktur. Mahir, bebeği aldırması için Ceylan’ı hastaneye götürür. Olaylara seyirci kalmayan Neriman ise hain planını devreye sokar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1084.- 1085. Bölüm Özeti Fragmanı Video 28-29 Aralık Perşembe (1 Yorum)

  1. Neriman inin pisliginden biktik uffff be titsin artik bu irenc dizi maf etiler yazik lar olsun ceylan defolsun neriman gebersin pis kadin sedat ciksinar diziden cunup etiniz diziyi azina etiler yazik guzelim diziye oynamasini bile bilmiyolar ceylan surtugu neriman ve firat sedat ciksinar artik diziden